Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Tehnoloģijas

Aicina uzlabot savas parkošanās iemaņas

Janvārī un februārī apmācībās ParkoSkolā autovadītājiem bez maksas būs pieejamas papildus individuālās nodarbības, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori.

Volkswagen ASV atzīst vainu dīzeļgeitas lietā

Vācijas autoražotājs Volkswagen atzinis vainu apsūdzībās par krāpšanos ar dīzeļautomobiļu izmešiem un maksās 4,3 miljardus dolāru izlīgumā ar ASV valdību, trešdien pavēstīja Savienoto Valstu ģenerālprokurore Loreta Linča.

VIDEO: Iededz Latvijas viedeglīti, tvītojot #Latvijavar

Ikviens Latvijas iedzīvotājs līdz 2017. gada 1. janvārim aicināts palīdzēt iemirdzēties Latvijas pirmajai viedeglītei, daloties sociālajos tīklos ar labām ziņām un panākumu stāstiem ar tēmturiem #Latvijavar un #manaLatvija.

Bite: Mobilais internets Latvijas sabiedrībā ienāk lēnāk, bet pārliecinošāk

Latvijas sabiedrības adaptēšanās digitālajam laikmetam notiek lēnāk, nekā citviet, bet, kolīdz tas notiek, mobilā interneta lietošana ieņem svarīgu lomu ikdienas dzīvē, komentējot Eiropas Savienības (ES) statistikas departamenta Eurostat jaunākos datus, kuri liecina, ka Latvijas iedzīvotāji interneta lietošanā mobilajos tālruņos ir trešie kūtrākie ES, aģentūrai LETA sacīja telekomunikāciju operatora Bite Mārketinga nodaļas vadītāja Diāna Šmite.

LMT: Aptauja ir neprecīza telekomunikāciju parādību pētīšanas metode

Aptauja ir neprecīza mūsdienu telekomunikāciju parādību pētīšanas metode, jo klientu uztvere un "vārdnīca" ir mainīga, komentējot Eiropas Savienības (ES) statistikas departamenta Eurostat jaunākos datus, saskaņā ar kuriem Latvijā interneta lietošana mobilajos tālruņos ir trešā kūtrākā ES, aģentūrai LETA sacīja telekomunikāciju operatora "Latvijas Mobilais telefons" viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Noslēgusies pirmā startapu akseleratora programma

Ar prezentāciju sesiju investoriem jeb tā saucamo Demo dienu noslēdzies Latvijā pirmais B2B startapu akselerators. Startup Wise Guys Riga powered by Lattelecom absolvējuši septiņi starptautiski startapi, kas Rīgā pavadīja 3 mēnešus intensīvā biznesa treniņa un mentoringa programmā, kā arī katrs ieguva 20 000 eiro investīcijas, portālu Diena.lv informēja projekta pārstāvji.

Video: Ministru prezidents programmē viedo Ziemassvētku egli

Ministru kabinetā šogad būs īpaša Ziemassvētku egle – premjers Māris Kučinskis kopā ar Latvijas Mobilā Telefona prezidentu Juri Bindi gatavo pirmo Latvijas viedo egli. Šo piektdien valdības ēkā būs egles svinīga iedegšana, un tās rotāšanā pēc tam varēs piedalīties ikviens iedzīvotājs.