Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tehnoloģijas

Pētījums: Apdraudējumi internetā bērniem var izraisīt depresiju, murgus un anoreksiju

Dažādi apdraudējumi internetā jeb tā sauktā kiberiebiedēšana bērnu vidū ir daudz bīstamāks apdraudējums, nekā uzskata daudzi vecāki, - vairumu jauno upuru tiešsaistes vajāšana noved pie nopietnām veselības un socializācijas problēmām, liecina virtuālās vides drošības risinājumu izstrādātāja Kaspersky Lab un iconKids&Youth veiktais pētījums "Uzaugt tiešsaistē - pievienotie bērni".

Portāls: LG aiziet no Baltijas viedtālruņu tirgus(9)

Dienvidkorejas tehnoloģiju uzņēmums LG nolēmis pārtraukt viedtālruņu pārdošanu Baltijas valstīs, ziņo Igaunijas portāls Geenius.Portāls vēsta, ka LG preses dienesta pārstāvis norādījis - visiem LG viedtelefoniem, kas Latvijā, Igaunijā un Lietuvā jau iegādāti ar autorizēto dīleru starpniecību, arī turpmāk tiks nodrošināta tehniskā apkalpošana.

Izveidota tīmekļa vietne, kurā pieejami rīki izspiedējvīrusu nošifrēto datu atgūšanai

Eiropols, Nīderlandes policija, Kaspersky Lab un Intel Security sākuši kopīgu iniciatīvu No More Ransom, lai cīnītos ar šifrējošajiem izspiedējvīrusiem. Izveidota tīmekļa vietne nomoreransom.org, kurā interneta lietotāji var atrast informāciju par šifrējošajiem izspiedējvīrusiem un to radītajiem draudiem, kā arī par brīvu saņemt rīkus savu datu atgūšanai, ja tie ir apstrādāti ar šāda veida ļaunprogrammatūru.

Mobilly: Rīdzinieki pieprasa vieglāku atlaižu saņemšanu autostāvvietās(3)

Līdz ar 1. jūliju Rīdzinieka kartes īpašniekiem ir pieejama 20% atlaide automašīnas novietošanai SIA Rīgas satiksmes (RS) apsaimniekotajās maksas autostāvvietās B, C un D zonās. Taču RS izstrādātais risinājums atlaides saņemšanai ir sarežģīts – ar vairākām autorizācijām un garu apmaksas procesu. Par vienkāršāka risinājuma ieviešanu sociālajos tīklos nobalsojuši teju divi tūkstoši iedzīvotāju, un vairāki simti rīdzinieku tam pauduši atbalstu, piedaloties Vitamīnu akcijā Rīgas ielās, portālu_ Diena.lv _informēja norēķinu lietotnes Mobilly pārstāvji. 

BlackBerry pārtrauc Classic viedtelefonu ražošanu(1)

Kanādas viedtelefonu ražošanas uzņēmums BlackBerry otrdien paziņoja, ka pārtrauks patērētājiem piedāvāt Classic sērijas viedtelefonus ar tastatūru, šādu lēmumu skaidrojot ar pūliņiem modernizēt piedāvāto tālruņu klāstu.

Igaunijas Taxify sāk darbu Kenijā(1)

Igaunijas taksometru izsaukšanas lietotne Taxify pagājušajā nedēļā sākusi darbību Kenijas galvaspilsētā Nairobi, kur platformu izmanto 400 licencētu taksometru vadītāju, kas ir Kenijas Taksometru asociācijas biedri.

Sony pārdevis 40 miljonus PlayStation 4(1)

Japānas elektronikas uzņēmums Sony Corp. ceturtdien paziņoja, ka pārdevis 40 miljonus jaunākās paaudzes videospēļu konsoļu PlayStation, pateicoties spēcīgam pieprasījumam.