ATLANTS

Cena
20.49 €
Izdevējs Jāņa sēta
Lappušu skaits 116
Svars (kg) 0.700
Izmērs (cm) 37.7 × 27.5 × 1.0

Preces apraksts

Atlants. Ilustrēts ceļojums pa valstīm, jūrām un pasaules kultūrām.

 

Šī grāmata aizvedīs nebijušā ceļojumā apkārt pasaulei. Šeit ieraudzīsiet Islandes geizerus, karavānas Ēģiptes tuksnesī un maiju pilsētu Meksikā. Lielbritānijā uzspēlēsiet kriketu, Indijā nodarbosieties ar jogu, bet Ķīnā nogaršosiet simtgadīgas olas. Austrālijā pārsteigs pīļknābis, Somijā – polārā nakts, bet Madagaskarā – milzīgs baobabs. Atklājiet pasaules interesantākos nostūrus un priecājieties par tās dažādību!

55 milzīgas kartes ar neskaitāmām ilustrācijām, kurās atspoguļotas gan svarīgas lietas, gan visdažādākās detaļas, aizvedīs īpašā ceļojumā un raisīs zinātkāri uzzināt ko vairāk! Cauri kartēm apceļosiet 46 valstis 6 kontinentos.
Grāmatas autori ir mākslinieku pāris Aleksandra un Daniels Mizeliņski no Polijas, kuru radošo darbību raksturo īpaša pieeja bērnu grāmatu radīšanā. Enciklopēdiski precīza informācija tiek attēlota detaļām bagātos, iztēli raisošos zīmējumos. Mākslinieki ir autori neskaitāmām ilustrētām bērnu grāmatām, kas saņēmušas starptautisku atzinību un novērtējumu.

Pie grāmatas “Atlants. Ilustrēts ceļojums pa valstīm, jūrām un pasaules kultūrām” pirmā izdevuma poļu valodā mākslinieki strādāja 3 gadus, rūpīgi vācot un pārbaudot informāciju, un pēc tam to attēlojot sev vien raksturīgajā rokrakstā. Līdz šim izdevums tulkots 32 valodās un pasaulē izdots 3 miljonos eksemplāru. Tas saņēmis prestižus starptautiskus apbalvojumus bērnu grāmatu un izglītojošo izdevumu nominācijās Polijā, Lielbritānijā, Francijā, Itālijā un Vācijā.

Atlanta vizuālo informāciju papildina ģeogrāfiski precīza informācija par valstu galvaspilsētām, oficiālajām valodām un iedzīvotāju skaitu, ko rūpīgi pārbaudījuši un aktualizējuši Karšu izdevniecības Jāņa sēta redaktori.

Izdevuma publicēšanu latviešu valodā atbalsta ©POLAND tulkošanas programma.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Izdevējs: Jāņa sēta
Izdošanas gads: 2021
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi