KLIMATA PĀRMAIŅAS PASAULĒ

Cena
16.53 €
Autors Andrea Minoljo
Izdevējs Jāņa sēta
Lappušu skaits 63
Svars (kg) 0.430
Izmērs (cm) 30.1 × 24.1 × 0.5

Preces apraksts

Grāmata bērniem “Klimata pārmaiņas pasaulē. Kas ir klimata pārmaiņas un kā tās novērst.” atbildēs uz populārākajiem jautājumiem – kas ir klimata pārmaiņas un kā tās novērst!

Ilgstošs sausums, siltuma rekordi un ekstrēmi laikapstākļi – klimata pārmaiņas kļūst par vienu no lielākajiem izaicinājumiem, ar ko cilvēki saskaras mūsdienās. Ko mēs varam darīt, lai to novērstu?
Lasot grāmatu, bērni uzzinās, kā klimata pārmaiņas ietekmē cilvēku dzīvi uz visas mūsu planētas. Katrā nodaļā ir vienkārši un saprotami strukturēti apraksti, ko papildina krāsainas ilustrācijas, informācija par pozitīvām iniciatīvām, kādas jau notiek, kā arī padomi bērniem, ko darīt lietas labā.

Grāmata dos cerību un iedvesmos arī visjaunākos lasītājus piedalīties situācijas uzlabošanā.
Bērni gūs izpratni par tādām tēmām kā globālā sasilšana, sausuma pastiprināšanās, jūras līmeņa celšanās, urbanizācija, dabas katastrofas un to cēloņi, piesārņojumu un citām, vienlaikus uzzinot, kā tiek pārstrādāti atkritumi, kāpēc jāaptur gaisa piesārņošana, kā veidojas tropiskais ciklons, kā klimata pārmaiņas ietekmē savvaļas dzīvniekus un, kādēļ svarīgi saglabāt bioloģisko daudzveidību.

Šī grāmata ir viens no soļiem klimata sistēmas izpratnei un iepazīšanai!

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Andrea Minoljo
Izdevējs: Jāņa sēta
Izdošanas gads: 2023
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi

ATLANTS

20.49 €