GRĀMATU KOMPLEKTS “VĒSĀ MIERĀ” UN “PILNA SIRDS”

Cena
45.98 €
Autors Liza Foslīna un Mollija Vesta Dafija
Izdevējs Jāņa sēta
Svars (kg) 1.200
Izmērs (cm) 21.1 × 15.2 × 4.2

Preces apraksts

"Vēsā mierā"

Sadarbībā ar SIA “Growing” 2019. gada Wall Strett Journal bestsellers – grāmata “Vēsā mierā. Emocijas darba vidē (un kā tas palīdz gūt panākumus)” tiek izdota atkārtoti!

Lizas Foslīnas un Mollijas Vestas Dafijas grāmata “Vēsā mierā” ir interaktīva rokasgrāmata, kas kliedē vispārpieņemto stereotipu, ka emocijas darba vidē nav iederīgas, un ļauj paraudzīties uz tām no cita skatu punkta.

Tēma par emocionālo inteliģenci un emociju pārvaldību nemainīgi ir aktuāla un ieņēmusi svarīgu lomu darba vidē. Grāmata “Vēsā mierā” tās lasītājam – gan nozares pētniekiem, gan ikvienam interesentam – mainīs domas par emociju lomu darba vidē. Grāmatā sniegti noderīgi padomi un emociju pārvaldības tehnikas: kā novērst stresu un izdegšanu darbā, kā koncentrēties uz “šeit un tagad”, izmantojot savus iekšējos resursus, kā negatīvās emocijas (dusmas, skumjas, trauksmi) pārveidot pozitīvās emocijās u.c.

Grāmatā iekļautās tēmas: veselība, motivācija, emocijas lēmumu pieņemšanā, komandas psiholoģiskā drošība, komunikācija jeb jūtas nav fakti, emocionālā kultūra komandā, līderība, emocionālo paradumu novērtējums.

Žurnāls Fortune nominējis “Vēsā mierā” kā vienu no sava laika vislabākajām grāmatām.

 

"Pilna sirds. Kā justies labi, kad nav labi"

Autoru Lizas Foslinas un Mollijas Vestas Dafijas 2022. gada bestsellers “Pilna sirds” sadarbībā ar SIA “Growing” tiek izdota atkārtoti! Grāmata ir vērtīgs papildinājums abu autoru kopizdevumam “Vēsā mierā”.

Grāmata izdota laikā, kad pasauli pāršalca COVID-19 pandēmija un sabiedrībā vairāk tika aktualizēta tēma par izdegšanas sindromu.

Nereti ikdienā un darba vidē saskaramies ar tādām neērtām emocijām kā dusmas, izmisums, pārliecības trūkumu. Kad šādas emocijas pārņem – var šķist, ka esi vienīgais, kas ar to cīnās. Katrā grāmatas nodaļā ar personīgu stāstu un oriģinālu ilustrāciju palīdzību tiek rasts risinājums, kā šīs emocijas pārvaldīt un kā gūt labumu no tām.

Grāmatā iekļautās tēmas: nenoteiktība, salīdzināšana, dusmas, izdegšana, perfekcionisms, izmisums, nožēla, emociju novērtējums – izdegšanas profils, dusmu paušanas paradumi un nenoteiktības tolerance.

Žurnāls Fortune nominējis “Pilna sirds” kā vienu no sava laika vislabākajām grāmatām.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Liza Foslīna un Mollija Vesta Dafija
Izdevējs: Jāņa sēta
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi