VĒSĀ MIERĀ

Cena
23.99 €
Autors Liza Foslīna un Mollija Vesta Dafija
Izdevējs Jāņa sēta
Lappušu skaits 296
Svars (kg) 0.640
Izmērs (cm) 21.1 × 15.3 × 2.2

Preces apraksts

Sadarbībā ar SIA “Growing” 2019. gada Wall Strett Journal bestsellers – grāmata “Vēsā mierā. Emocijas darba vidē (un kā tas palīdz gūt panākumus)” tiek izdota atkārtoti!

Lizas Foslīnas un Mollijas Vestas Dafijas grāmata “Vēsā mierā” ir interaktīva rokasgrāmata, kas kliedē vispārpieņemto stereotipu, ka emocijas darba vidē nav iederīgas, un ļauj paraudzīties uz tām no cita skatu punkta.

Tēma par emocionālo inteliģenci un emociju pārvaldību nemainīgi ir aktuāla un ieņēmusi svarīgu lomu darba vidē. Grāmata “Vēsā mierā” tās lasītājam – gan nozares pētniekiem, gan ikvienam interesentam – mainīs domas par emociju lomu darba vidē. Grāmatā sniegti noderīgi padomi un emociju pārvaldības tehnikas: kā novērst stresu un izdegšanu darbā, kā koncentrēties uz “šeit un tagad”, izmantojot savus iekšējos resursus, kā negatīvās emocijas (dusmas, skumjas, trauksmi) pārveidot pozitīvās emocijās u.c.

Grāmatā iekļautās tēmas: veselība, motivācija, emocijas lēmumu pieņemšanā, komandas psiholoģiskā drošība, komunikācija jeb jūtas nav fakti, emocionālā kultūra komandā, līderība, emocionālo paradumu novērtējums.

Žurnāls Fortune nominējis “Vēsā mierā” kā vienu no sava laika vislabākajām grāmatām.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Liza Foslīna un Mollija Vesta Dafija
Izdevējs: Jāņa sēta
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi