TARAKĀNI TAVĀ GALVĀ

Cena
16.74 €
"Tarakāni tavā galvā" Stāsti par vīriešiem
Autors Zane Zusta, Gatis Līdums
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappušu skaits 144
Svars (kg) 0.620
Izmērs (cm) 21.0 × 22.0

Preces apraksts

"Arī jēdzīgi cilvēki reizēm pamanās kļūt par nejēdzīgiem vīriešiem. Taču šī grāmata dod cerību, ka visu iespējams atkal vērst par labu. Vai tāda cerība ir kaut kas labs? Par to lai spriež lasītāji."
Vislabāk patika stāsts “Paklājs”.
JĀNIS SKUTELIS, komiķis

"Man vienmēr ir gribējies saprast vīriešus, un, tikai izlasot šo grāmatu, apjautu, kāpēc. Gribu viņus saprast, lai nepazaudētu! Izrādās, runa nav tikai par mums, sievietēm! Tās nav "vīrieši no Marsa, sievietes no Veneras" problēmas! Izrādās, eksistē vairāki tarakāni, kas liek viņiem pašiem pazaudēties. Katrā stāstā satiku kādu no vīriešiem, ko līdz šim nebiju sapratusi. Un man ir ļoti, ļoti žēl... par pārpratumiem, pieņēmumiem, pārmetumiem. Šī grāmata padara gaišāku ceļu uz saprašanu un nepazušanu."
Vislabāk patika stāsts “Nakts ēnu režija”.
SANDA DEJUS, radio un TV ētera personība

"Man bija aizraujoši lasīt gan stāstus, gan vēstules. Šāda forma grāmatai ir ļoti interesanta. Pirmo stāstu pat daļēji varu iedomāties kā filmu, jo tas izraisīja spēcīgu līdzpārdzīvojumu. Pašam esot vīrietim, tātad insaideram, man bija ļoti interesanti uz stāstos skarto problemātiku palūkoties it kā no malas.
Vislabāk patika stāsts “Ledus lāsteka”.
ANDREJS ĒĶIS, režisors un producents

""Nu, nu... ko tad sieviete var zināt par to..." – tāda bija mana pirmā doma, uzzinot, ka Zane sarakstījusi grāmatu par vīriešu galvās mītošiem tarakāniem. Bruņojusies ar zināmu devu skepses, sāku lasīt manuskriptu un sapratu: Zane ir baigais malacis, ķeroties klāt tematam, kas nav "pa zobam" kuram katram. Pārsteidzoši – katrs stāsts šķiet tik saprotams un reāls, ka gribas teikt: jā, es arī ko tādu esmu piedzīvojusi, bijusi blakus vai dzirdējusi. Taču labākais ir tas, ka katram stāstam ir turpinājums. Lai viss nešķistu kā vienkārša vīriešu aprunāšana, grāmatā ir VIŅŠ. Psihoterapeits Gatis Līdums ar savām trāpīgajām vēstulēm katram stāsta varonim ļauj uz izlasīto paskatīties vēl no cita skatpunkta.

Vislabāk patika stāsts “Lifts”.
AGNESE DRUNKA, TV un radio personība

ZANE ZUSTA ir rakstniece un žurnāliste
GATIS LĪDUMS ir psihoterapeits, sertificēts psihoterapijas speciālists, supervizors

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Zane Zusta, Gatis Līdums
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2020
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi