IEŠU SKOLĀ!

Cena
7.08 €
Autors Anna Ļisicina, Laura Grīnvalde, Guna Pitkevica
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappušu skaits 38
Svars (kg) 0.360
Izmērs (cm) 21.0 × 27.0

Preces apraksts

“Iešu skolā!” ir grāmata, kas piemērota dāvināšanai gan bērnudārza absolventam izlaidumā, gan jaunajam skolēnam pirmajā skolas dienā. Košajos vākos ietverts īsts pirmklasnieka komplekts, kuru paredzēts vispusīgi apgūt un personalizēt. Grāmatā iespējams ielīmēt bērnudārza grupas un draugu fotogrāfijas (vai uzzīmēt viņu portretus) un ierakstīt skolotāju un draugu vārdus. Lasītprasmes vingrināšanai noderēs dažādi dzejoļi – par skolu, mācīšanos, grāmatām, burtiem, skaitļiem, saskaitīšanu, zīmēšanu, zinātkāri un lieliem sapņiem.

Te ir atrodami gan klasiskie panti par niķīgo svītriņu un grāmatu, kas visu izteic bez mēles, gan arī jaunāki dzejoļi par valodas skaistumu, skolā iešanas prieku un vēlmi būt lielam. Kad lasīts gana, var ķerties pie daudzveidīgiem uzdevumiem. Grāmata aicina uzzīmēt pašportretu un savu māju, uzrakstīt adresi un dzimšanas dienu. Ikviens topošais skolēns var pārbaudīt sevi rēķinos (pirmā desmita apjomā), iespiesto burtu rakstīšanā un vingrināt roku ciparu savienošanas un zīmēšanas uzdevumos. Grāmatas beigās ievietots krāšņs diploms, kas apliecina, ka viss ir godam paveikts un grāmatas īpašnieks ies skolā.

Spilgto izdevumu rotā Gundegas Muzikantes un Jutas Tīronas asprātīgie un rotaļīgie zīmējumi, grāmatas dizainu veidojusi Vita Lēnerte.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Anna Ļisicina, Laura Grīnvalde, Guna Pitkevica
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2020
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi

ATLANTS

20.49 €