MAIKLS DŽEKSONS. BIOGRĀFIJA

Cena
7.63 €
Autors Dž.R.Taraborelli
Izdevējs Dienas Grāmata
Lappušu skaits 696
Svars (kg) 0.950
Izmērs (cm) 21.7 × 15.7 × 5.7

Preces apraksts

"Cilvēki nevar iedomāties, kā es jūtos. To nezina neviens. Neviens nav tiesīgs spriest par to, ko esmu izdarījis ar savu dzīvi, [..] jo nav pabijis manā ādā katru šīs dzīves murgaino dienu un bezmiega nakti."

Par Maikla Džeksona (Michael Jackson, 1958—2009) dzīvi un karjeru rakstīts un runāts tik daudz, ka šķiet, jau kļuvis gandrīz neiespējami nošķirt cilvēku no mīta. Pēdējās atklāsmes tikai papildina gadu desmitiem ilgušo sāgu.

Šī grāmata (2009. gada nogalē pēc mākslinieka nāves izdotais papildinātais izdevums) ir rezultāts trīsdesmit gadu ilgai izpētei un intervijām ar Džeksona tuvākajiem cilvēkiem un arī Maiklu pašu. Nesaudzīgi atsijādams dzeltenās preses kāri tiražētās baumas, biogrāfs Rendijs Taraborelli izseko mūziķa spožajai karjerai no skarbajiem brīnumbērna laikiem un pirmajiem panākumiem līdz pat talanta uzplaukumam, mūždien mainīgajai ārienei un ekscentriskajiem publicitātes gājieniem.

Šis ir gan aizraujošs dzīvesstāsts, gan objektīva biogrāfija, kas balstīta pierādījumos un liecībās. 

Patiesība par Maiklu Džeksonu ir krietni pārsteidzošāka par skandālu mednieku sacerēto — tik savāda ir pasaule, kurā viņš mita, un tās redzējums viņa acīm. Atklāsmes, kas uzvirmojušas pēdējā laikā, tikai pašķir nezināmas lappuses stāstā, kas sācies pirms vairākiem gadu desmitiem un ikreiz ievelk jaunus līkločus jau tāpat gana sarežģītajā Džeksonu ģimenes labirintā. 

Dž. Rendijs Taraborelli ir pazīstams žurnālists, darbojas arī izklaides sfērā un daudzās televīzijas programmās. Taraborelli strādā Times (Londona), Paris Match un The Daily Mail (Lielbritānija).

Šo grāmatu noteikti jāizlasa tiem, kuri grib saprast likumsakarības un arī nejaušības, kas veidojušas vienu no aizgājušā laikmeta spožākajām un traģiskākajām zvaigznēm, ― Maiklu Džeksonu. Šajā biogrāfijā atklājas ne tikai viņa dzīves traģēdija, bet arī mūzikas industrijas pelēkā puse, ― vērts izlasīt visiem, kuri interesējas par populāro mūziku. Džeina Tamuļeviča, mūzikas žurnāliste

No angļu valodas tulkojusi Aija Uzulēna.

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Dž.R.Taraborelli
Izdevējs: Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 2010
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi