MANA SPOŽĀKĀ ZVAIGZNE

Cena
15.93 €
Autors Sūzana Elizabete Filipsa
Lappušu skaits 416
Svars (kg) 0.530
Izmērs (cm) 20.6 × 13.7 × 3.5

Preces apraksts

Neprātīgi reibinošs mīlasstāsts.

Kūpers Greiems ir izbijis Čikāgas Stars superzvaigzne. Paipere Dava – privātās detektīvaģentūras īpašniece. Viņa viņu izseko, viņš viņu atmasko. Viņu attiecības ir nebeidzama kaķa un peles rotaļa. Viņi ir pārāk atšķirīgi, lai saprastos. Viņi ir lemti viens otram.

Spriedzes un kaisles caurstrāvots romāns. Kurš kuru piespiedīs pakļauties, kurš no kura izvairīsies neskarts, un kura sirds stīgas pirmās neizturēs smeldzīgo mīlas melodiju… Kas notiek, kad satiekas līdzvērtīgi partneri, gatavi cīnīties par savu neatkarību, bet aizmirst par patiesas mīlestības grandiozo spēku. Kā cunami vilnis mīla brāžas pār viņu dzīvi, ieraujot abus kaisles un baudas atvarā…

New York Times bestselleru autore Sūzana Elizabete Filipsa cienītājus visā plašajā pasaulē ir ieguvusi ar sirds siltuma caurstrāvotiem un brīnišķīgiem mūsdienu mīlas stāstiem, kas gan aizkustina sirdi, gan liek jautri smieties. Četrkārtēja Favourite Book of the Year balvas ieguvēja. Autore ir saņēmusi balvu arī par mūža ieguldījumu populārajā literatūrā.

Lasiet arī romānus Varoņi ir mana vājība un Mana muļķa sirds.

Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Sūzana Elizabete Filipsa
Izdošanas gads: 2017
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi