POBEDA

Cena
16.80 €
Autors Ilmārs Taska
Izdevējs Jumava
Lappušu skaits 248
Svars (kg) 0.370
Izmērs (cm) 20.0 × 14.5 × 2.1

Preces apraksts

1946. gada pavasaris. Agrākie sabiedrotie, PSRS un Lielbritānija, atkal ir pretinieki un Eiropa ir sadalīta ar dzelzs priekškaru. Neatkarīgā Igaunija tagad ir Padomju Savienības rietumu province, kurp plūst lieli imigrantu pūļi.

Padomju Savienības noteiktais ceļošanas aizliegums ir piespiedis BBC ziņu moderatoru Alanu un operdziedātāju Johannu sazināties ar Alana radio ziņu starpniecību. Viņi vairs nesaņem viens otra rakstītās vēstules, tās krājas uz čekas pārbaudītāju galda. Un tomēr viņi plāno slepenu tikšanos Maskavā.

Johannas sešus gadus vecais zinātkārais māsas dēls dzīvo kopā ar savu ģimeni — māti un tēvu, kurš no jaunās politiskās kārtības slēpjas gala istabā aiz aizvilktiem aizkariem. Kā gaismas stars zēna dzīvē ienāk pilnīgi jauna automašīna Pobeda, ar kuru brauc apburošs un noslēpumains vīrietis. Spēlējoties pie auto stūres, zēns netīšām izpauž ģimenes noslēpumu. Zēna un noslēpumainā vīrieša draudzība ietekmē visus ģimenes locekļus un katapultē zēnu no viņa nevainīgās bērnības pieaugušo bīstamajās spēlēs. Zēns saprot, ka viņam jāsargā citu noslēpumi, bet viņš nespēj saprast kā rīkoties situācijā, kad vieniem varoņi citiem ir nodevēji. 

Ilmara Taskas meistarīgi veidotais romāns ir veidots pēc godalgotā stāsta “Pobeda” motīviem. Ilmars Taska ir pazīstams arī kā kino, televīzijas un teātra režisors. Viņa stāsti ir tulkoti daudzās valodās.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Ilmārs Taska
Izdevējs: Jumava
Izdošanas gads: 2019
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi

MEITIŅA

13.98 €

ME&MO

11.26 €