ASINSMĀSAS

Cena
16.63 €
Autors Džeina Korija
Izdevējs Kontinents
Lappušu skaits 448
Svars (kg) 0.560
Izmērs (cm) 20.6 × 14.0 × 3.8

Preces apraksts

Alisona ir vecākā un gudrākā māsa. Netīras sirdsapziņas un vainas izjūtas nogurdināta, viņa patveras darbā, strādājot par mākslas pasniedzēju cietumā. Sieviete labprāt aizmirstu dienu, kurā visa viņas pasaule sagriezās kājām gaisā.

Kitija – jaunākā un skaistākā māsa – labprāt atcerētos dienu, kurā viņas mērķi un ideāli sabirza putekļos... Viņa sapņoja par spožu mākslinieces karjeru, bet nu tas vairs nekad nenotiks. Kitijai būtu daudz kas sakāms, tikai viņa nespēj to nevienam atklāt.

Tā bija abu māsu pēdējā kopīgi pavadītā diena, un tagad viņas līdz mūža galam saistīs nāvējošs noslēpums. Ir vēl kāds, kas alkst atriebes un pacietīgi gaida atmaksas brīdi...

Satricinošs, satraucošs, nospriegots sižets, labi veidoti raksturi un nodaļas ar beigām, kas paliek karājamies virs bezdibeņa. Romāns, kurā nekas nav tā, kā izskatās pirmajā brīdī.

Džeina Korija ir strādājusi žurnālistikā un pasniegusi radošo rakstniecību Oksfordas Universitātē. Trīs gadus mācījusi rakstniecību ieslodzītajiem stingra režīma cietumā, kas ir iedvesmojis autori radīt spēcīgos un šerminošos The Sunday Times bestsellerus – Mana vīra sieva un Asinsmāsas.

No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule.
 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Džeina Korija
Izdevējs: Kontinents
Izdošanas gads: 2017
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi