ATRIEBES IMPĒRIJA

Cena
16.30 €
Autors Kristīna Doda
Izdevējs Kontinents
Lappušu skaits 480
Svars (kg) 0.590
Izmērs (cm) 20.5 × 13.5 × 4.0

Preces apraksts

Spraigs un ievelkošs kriminālromāns, kas raisa neatslābstošu interesi līdz pat negaidītam atrisinājumam. Veiksmīgā dizainere Teilore Samersa kļūst par nejaušu liecinieci noziegumam, kuru viņai izdodas novērst. Par to viņai nākas samaksāt ļoti augstu cenu. Viņa zaudē visu – darbu, reputāciju un pat savu vārdu. Drosme, azarts un izdzīvošanas alkas aizved Teilori uz bērnības kalniem, kuros mīt melnie lāči, vientuļi romantiķi un aukstasinīgi noziedznieki.

Šis dramatiskais stāsts liek aizturētu elpu sekot varoņu gaitām ceļā pretim taisnīgai atriebei un romantiskam piepildījumam. Autores romāni tiek gaidīti un lasīti visā pasaulē, jo alkas pēc piedzīvojumiem un mīlestības dzīvo ikkatrā cilvēkā.

Kristīna Doda ir New York Times bestselleru autore, kuras romāni pārtulkoti vairāk nekā piecpadsmit valodās, viņa ir saņēmusi Amerikā prestižo mīlestības romānu balvu Zelta sirds un RITA. Library Journal nosaucis rakstnieci par gada labāko autori. RomānsKārdinājums. Etīde tumšsārtos toņos ieguvis Lasītākās grāmatasbalvu.

Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Dairis Hofmanis.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Kristīna Doda
Izdevējs: Kontinents
Izdošanas gads: 2016
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi