Savienojumu ABC

Cena
1.00 € 2.39 €
Akcija03.10.2022 – 30.11.2022
Lappušu skaits 60
Izdevējs Izdevniecība Dienas Žurnāli
Svars (kg) 0.080
Izmērs (cm) 25.0 × 17.5 × 0.3

Preces apraksts

SAVIENOJUMU ABC - izsmeļošs gids kā droši darināt rāmjus, darbvirsmas, plauktus un visu veidu mēbeles jeb, citiem vārdiem, visu, kur būtiski ir stingri un kvalitatīvi stūru savienojumi.

Stūra savienojumi
Vienkārši sanaglot vai saskrūvēt reti kad ir labākais risinājums, kad jāsavieno divas koka detaļas. 5 cm bieza dēļa metru garš plaukts var izturēt pat simtiem kilogramu lielu slodzi, bet koksnes izturībai būs maza nozīme, ja izlūzīs plaukta stiprinājums... Dari Pats piedāvā īso kursu ar praktiskiem piemēriem, kā veidot drošus savienojumus, izmantojot klasiskas galdniecības metodes - ar iesējumiem, tapām utml.

Furnitūras savienojumi
Izturība ir prioritāte vienmēr! Bet ir vietas, kur savienojuma izskats ir mazsvarīgs, piemēram, jumta vai starpsienu iekšējās konstrukcijas. Un, ja reiz neviens tās vizuāli nevērtēs, tad mūsdienās daudz ērtāk un ātrāk savienojumus ļauj veidot furnitūras veidgabali... Aplūkojam mūsdienu izplatītāko furnitūru - leņķdzelžus, savienojumu plates, brusu kurpes, stabu enkurus u.c., sniedzot praktiskus pielietojuma paraugus!

Plakanās tapas jeb lameles
Ja vēlaties sasniegt patiesu meistarību galdniecībā, Dari Pats iesaka apgūt plakano tapu izmantošanu savienojumos. Šīs mazās, universālās tapas nodrošina gan izturību, gan estētisku izskatu, gan darba ātrumu jeb ražīgumu. Citiem vārdiem - profesionāla pieeja! Tāpēc piedāvājam īso kursu ar praktiskiem paraugiem, kas ļaus apgūt plakano tapu frēzmašīnu.

PRAKTIKUMS: Dārza nojume - šķūnītis
Tā kā ir pavasaris, un daudzi sāk rosīties dārzos, piedāvājam dizainisku nojumi, kuras izbūves gaitā iespējams apgūt praksē lielu daļu no Savienojumu ABC aprakstītiem savienojumu risinājumiem. Būvniecība ir vienkārša, izmaksas - pārsimts latu, rezultāts - ļoti elegants!

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Izdošanas gads: 2011
Izdevējs: Izdevniecība Dienas Žurnāli

Citi piedāvājumi