Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

Ziņas

Divritenis siltā ziemas snaudā(1)

Protams, arī Latvijā aizvien vairāk ir tādu cilvēku, kas uzskata, ka velobraukšanai sezonalitāte nepastāv, jo ļoti sniegotas ziemas pie mums ir reti un, ja jau skandināvi var mīt pedāļus pat sniegputenī, kāpēc mēs nevarētu. Taču tiem, kas kaut kam tādam vēl nav nobrieduši, gada aukstajos mēnešos jo aktuālāks kļūst jautājums, kur glabāt divriteni. Īpaši, ja dzīvesvieta ir neliels dzīvoklis.

Velosezona ir vienmēr(3)

"Neatkarīgi" – vārds, kas šos cilvēkus, šķiet, raksturo visprecīzāk. Neatkarīgi no gadalaika un laika apstākļiem, aizspriedumiem un bailēm. Pilsētas ielās aizvien lielākā skaitā arī ziemā sastopamie riteņbraucēji. Cilvēki, kuri šo transporta veidu izvēlējušies, jo tas patīk vislabāk.

Divlitreņu aizliegumu paredz alum no 5,8%(13)

Saeimas deputāti ceturtdien atbalstījuši jaunas ieceres liela tilpuma alus pudeļu ierobežošanā, paredzot, ka plastmasas iepakojumos, kas lielāki par puslitru, nevarēs tirgot alu, kura alkohola daudzums pārsniedz 5,8%, bet dzērienus, kas stiprāki par 5,8%, nevarēs tirgot par vienu litru lielākā iepakojumā.

Studenti dosies protesta gājienā

31. oktobrī, kad Saeima skatīt valsts budžeta likumprojektu pakotni pirmajā lasījumā, notiks studentu gājiens, lai atgādinātu, ka augstākā izglītība ilgstoši ir nepietiekoši finansēta no valsts puses un tā turpināt vairs nedrīkst - turpmākajos gados nepieciešams veikt mērķtiecīgus finanšu ieguldījumus augstākajā izglītībā, vienlaicīgi risinot gan kvalitātes, gan pieejamības jautājumus, portālu Diena.lv informē LSA.

Balticovo pilnveidos vistu labturības apstākļus(3)

Balticovo apzinās, ka nesen iegādātajās mazajās reģionālajās filiālēs Daugavpilī un Madonā būros audzēto vistu apstākļi, lai arī atbilst ES noteiktajām prasībām, tomēr ir vēl uzlabojami un putnu fermām nepieciešams veikt modernizāciju. Uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir nākotnē Madonas kūtis pārveidot par brīvās turēšanas apstākļos dzīvojošu vistu kūtīm, kas patērētājiem nodrošinātu 1. numura brīvās turēšanas apstākļos dētas olas, portālu Diena.lv informēja uzņēmums pārstāvis Armands Šterns.

1,6 miljonu eiro soda nauda uzņēmumiem Knauf un Norgips(2)

Konkurences padome (KP) piemērojusi 1,6 miljonu eiro naudas sodu būvmateriālu izplatītājam SIA Knauf un Knauf uzņēmumu grupā ietilpstošās SIA Norgips mātessabiedrībai Norgips Polijā, aģentūru LETA informēja KP.

Vairāk Ziņas