Laika ziņas
Šodien
Migla

Kino/TV

Viļņi un konteksti

Mūžībā aizgājušais Uldis Brauns ir viens no simtgades filmas Baltijas jaunais vilnis varoņiem

Ardievu, XX gadsimt! Ulda Brauna piemiņai

Trauslais ir stiprāks. Sniegpulkstenītis uz ielas var likt apstāties gaisā ekskavatora kausa tonnām. Cilvēks nav stahanovietis ar komjaunieša nozīmīti pie krūtīm, bet Dieva radība ar pukstošu sirdi krūtīs.

Berlināles konkursa programmā iekļauta Reiņa Kalnaeļļa animācijas īsfilma

Berlīnes starptautiskā kinofestivāla konkursa programmā – sadaļā Short Films Generation Kplus uz balvu pretendē filmu studijas Rija jaunākais darbs, režisora Reiņa Kalnaeļļa 10 minūtes garā filmiņa Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi, pavēstīja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Kino Bize demonstrēs Roterdamas kinofestivāla programmu IFFR Live

IFFR Live ir sešu filmu Latvijas pirmizrāžu programma, kas 46. Roterdamas Starptautiskā kinofestivāla laikā no 27. līdz 29. janvārim vienlaicīgi norisinās kinoteātros visā Eiropā un šogad arī citos pasaules reģionos, pavēstīja kinoteātra pārstāvis Maris Prombergs.

Cerība un radošums(2)

Svētdienas vakarā Losandželosā notika 74. Zelta globusa balvu pasniegšanas ceremonija, kurā triumfēja Demjena Šazela mūzikls La La Land. Kalifornijas sapņi ar Emmu Stounu un Raienu Goslingu galvenajās lomās.

Zelta globusa balvās dominē La La Land

Losandželosā svētdien (pirmdien pēc Latvijas laika) tika pasniegtas Zelta globusa balvas, un visvairāk godalgu ieguva režisora Deimiana Šazela kinomūzikls La La Land.

Princese un viņas mamma(1)

Gada nogalē viena pēc otras mūžībā devās divas Holivudas leģendas – aktrise Kerija Fišere un viņas māte Debija Reinoldsa