Laika ziņas
Šodien
Migla

Krievija

Pagarināts Snoudena uzturēšanās atļaujas termiņš Krievijā(1)

Krievijas varasiestādes vēl uz diviem gadiem pagarinājušas uzturēšanās atļaujas termiņu bijušajam ASV izlūkdienestu līdzstrādniekam Edvardam Snoudenam, sociālajā tīklā Facebook otrdien pavēstīja Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Marija Zaharova.

Krievijā apsver iespēju nākamajām paaudzēm aizliegt smēķēt pavisam(13)

Krievijas Veselības ministrija apsver iespēju ieviest pastāvīgu smēķēšanas aizliegumu jaunajai un arī nākamajām paaudzēm, proti, visiem, kuri dzimuši pēc 2014.gada arī tad, kad viņi jau būs pieauguši., vēsta BBC. Šis lēmums ir daļa no pretsmēķēšanas stratēģijas, ko daļa Krievijas politiķu cer padarīt par realitāti.

Krievijas opozicionārs: Putins uztver Baltijas valstis kā NATO vājo vietu(7)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uztver Baltijas valstis kā NATO vājo vietu un zināmos apstākļos var izmēģināt veiksmi te atkārtot Ukrainas scenāriju, šādu viedokli intervijā aģentūrai LETA pauda Krievijas opozīcijas politiķis Iļja Jašins, kurš bija partijas PARNAS līdzpriekšsēdētājs, bet decembrī kopā ar sabiedrotajiem to pameta.

Krievija sagaida no ASV izraidītos

Krievijā atgriezušies 35 diplomāti, kurus pagājušajā nedēļā no ASV izraidīja aizejošā Baltā nama administrācija, reaģējot uz amerikāņu specdienestu izteiktajām apsūdzībām, ka Krievija īstenojusi kiberuzbrukumus, lai ietekmētu novembrī notikušo Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanu iznākumu. To uzvarētājs Donalds Tramps ir atklāti apšaubījis ASV izlūkdienestu atklājumus un uzslavējis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par atteikšanos atbildēt ar amerikāņu diplomātu izraidīšanu no savas valsts. Tikmēr viens no Trampa tuvākajiem padomniekiem uzskata, ka pašreizējā ASV prezidenta Baraka Obamas jaunās sankcijas pret Krieviju ir nesamērīgas.