Ķemeru sanatoriju nopirkušais Krievijas investors pēc trīs gadiem plāno atvērt SPA kūrortu 80

  • 0
  • Pievienot

Ķemeru sanatorijas neveiksmīgā izsoļu sāga nu ir beigusies. Kaut gan iesaistītās puses oficiāli baidās nosaukt izsoles uzvarētāju, Dienai no neoficiāliem, bet drošiem avotiem izdevās iegūt apstiprinājumu, ka īpašumu iegādājies SIA Park Hotel Ķemeri, kuras vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Aleksandrs Gusakovs.

Zināms, ka investoram jau pieder viesnīcu tīkls Krievijā, Vācijā un Šveicē. Dienai pieejamā informācija liecina, ka Aleksandrs Gusakovs ir Heliopark Group kompānijas prezidents. Tieši uz šāda viesnīcu tipa bāzes viņš grasās attīstīt arī jauniegūto īpašumu Ķemeros, proti, ideja ir atklāt ārstnieciskā SPA kūrortviesnīcu. Īpašnieks Ķemeru sanatorijas durvis sola vērt 2017. gada rudenī.

Lepno Ķemeru sanatorijas ēku jau vairākus gadus nav izdevies pārdot. Pēc daudzām neveiksmīgām izsolēm šoreiz īpašuma sākumcena bija jau pavisam zema - 2,9 miljoni eiro. Sanatorijas īpašnieces maksātnespējīgās SIA Ominasis Latvia administrators Ainars Kreics nenoliedza, ka tas ir ļoti lēti, tomēr cita varianta neesot bijis. "Konkurences nebija, viņi izsolē bija vienīgie. Godīgi sakot, man bija tāda mērena panika, jo pēc visām iepriekšējām izsolēm bija sajūta, ka objekta nākotne tiešām būs ļoti bēdīga," viņš atzinis.

Lielu ietekmi uz pircēju kūtro vēlmi iegādāties īpašumu atstāj tas, ka sanatorija atrodas degradētā vidē, turklāt piecus kilometrus no jūras. 

Visu rakstu par Ķemeru sanatorijas iegādi un nākotni lasiet otrdienas, 7.oktobra, avīzē Diena!

Pievieno komentāru

Ziņas

Zanders: Goda lieta
Zanders: Goda lieta  7   

Valsts prezidents šonedēļ paziņoja, ka "notikušais ap Stambulas konvenciju nedara godu Latvijai". Lai gan personīgi...

Mūža mājas tikai uz 20 gadiem
Mūža mājas tikai uz 20 gadiem    23   

Gravējums uz kapa pieminekļa liecina, ka šajā vietā zemē guldīti Kalupes un Bernertu ģimenes locekļi. Piemineklis ir...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0