Prokuratūrai ir jānodrošina tāda sodu politika, kurā ikvienā krimināllietā piemērotais sods aizsargā sabiedrību, attur no atkārtotiem noziegumiem un atjauno taisnīgumu, uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš pirmdien Rīgas pilī tikās ar ģenerālprokuroru Armīnu Meisteru.
Nākamais Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžeta piedāvājums paredz, ka Latvijas lauksaimnieki no 2028. gada potenciāli saņems 74% no ES vidējiem tiešmaksājumiem, kas būtu zemākais apmērs Eiropā, aģentūrai LETA pauda biedrības "Zemnieku saeima" pārstāvji.
Pagājušajā nedēļā no Latvijas iedzīvotājiem izkrāpti 1,69 miljoni eiro, kas ir viena no pēdējā laika lielākajām izmānītajām summām vienas nedēļas laikā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.
Akcijas "Eņģeļi pār Latviju" labdarības basketbola spēlē saziedoti 14 480 eiro bērnu veselības atbalstam, pārspējot pagājušā gada labdarības spēles rezultātu, informēja "Rimi Latvia" pārstāve Everita Bičkova.
Nevalstisko organizāciju (NVO) un Ministru kabineta (MK) sadarbības memoranda padome pirmdien nolēma apstiprināšanai Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekļa amatā uz Saeimu virzīt sociālo zinātņu pētnieku Andri Saulīti.
Eiropas Padomes Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas pasākumu novērtēšanas ekspertu komiteja "Moneyval" un Finanšu darījumu darba grupa (FATF) informējusi, ka ziņojuma par Latvijas sestās kārtas savstarpējā novērtējuma rezultātiem publicēšana tiek atlikta, pavēstīja Finanšu izlūkošanas dienests (FID).
Āfrikas cūku mēris (ĀCM) pagājušajā nedēļā Latvijā konstatēts 38 mežacūkām, kamēr nedēļu iepriekš vīruss tika konstatēts 40 mežacūkām, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) publiskotā informācija.
Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā "Santa Fun Run" Rīgā svētdien saziedoti 20 062 eiro bērnu veselības aprūpes atbalstam, informēja nodibinājuma "Ronald McDonald House Charities Latvija" (RMHC) valdes locekle Guna Caune.
Latvijā šogad novembra sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 822,15 miljonu eiro apmērā, kas ir par 0,7% mazāk nekā mēnesi iepriekš un par 2,6% mazāk nekā gada sākumā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) dati.
Jau no jaunā gada 1. janvāra palielināsies izmaksas autoceļu lietošanas nodevām jeb vinjetēm vieglajiem kravas transportlīdzekļiem virs trim tonnām. 260 eiro vietā vinjetes izmaksas pieaugs par 38,5 %, kas nozīmē, ka turpmāk šādu transportlīdzekļu īpašniekiem būs jāšķiras no 360 eiro katru gadu, turklāt vinjetes tagad būs nepieciešamas, lai pārvietotos arī pa reģionālajiem auto ceļiem.
Latvijas kosmētikas zīmols Dzintars parādījies Krievijas televīzijas zvaigznes Ksenijas Borodinas YouTube raidījumā Открытый приём (Atklātā uzņemšana). Videoklipā Borodina stāsta par Dzintars kosmētiku un aicina izmēģināt zīmola C vitamīna skaistumkopšanas līniju.
Piektdien Latvijā debesis būs apmākušās, vietām nedaudz uzlīs, bet būs decembrim salīdzinoši silts, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.