papildināts (15:18) - Ušakovs: Maxima grausts tiks nojaukts 233

  • 0
  • Pievienot

Pēc glābšanas un izmeklēšanas darbiem lielveikala Maxima grausts tiks nojaukts, sociālājā tīklā Twitter paziņojis Rīgas mērs Nils Ušakovs. Mēra sociālajos tīklos pausto informāciju portālam Diena.lv apstiprināja arī Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Vienlaikus tiks vērtēts, ko iesākt ar blakus esošo jaunceltni. Pēc ekspertīzēm, iespējams, varētu izvērtēt arī šīs ēkas nojaukšanu un aizliegumu tur būvēt ko citu.

Rīgas dome arī lems par memoriāla izveidi šajā vietā, vēsta Ušakovs.

Savukārt ēkas īpašnieka un attīstītāja Homburg Group direktore Indra Kivila aģentūrai LETA norādīja, ka blakus esošo jaunceltni nevar nojaukt, ņemot vērā hipotēku, kuras vērtība ir vairāki miljoni latu. Ja ēka tiktu nojaukta, šie līdzekļi būtu jākompensē. Savukārt par projekta daļu, kurā atradās lielveikals Maxima, hipotēkas nav.

Veikala drupās Zolitūdē glābēji atraduši jau 52 cilvēku mirstīgās atliekas, glābšanas darbi vēl turpinās sarežģītakajā nogruvuma vietā.

ziņa papildināta ar ēkas īpašnieku pāstāves teikto

Pievieno komentāru

Ziņas

Ministriem būs jāstrādā kopā
Ministriem būs jāstrādā kopā  34   

"Būs jāstrādā! Tā ir pirmā ziņa," jaunās valdības pirmajā sēdē pēc tās apstiprināšanas sacīja premjers Māris Kučinskis...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0