Rīgā +19 °C
Trešdiena, 5. jūnijs
Margots, Igors, Ingvars

Pujacam un Avangard uzvara Astanā, Traktor palīdz Dinamo

Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Kontinetālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas Avangard trešdien izbraukumā ar 5:2 pārspēja Astanas Baris. Savukārt Maskavā_ CSKA ar 3:5 atzina Čeļabinskas Traktor_ pārākumu un nespēja apsteigt Rīgas Dinamo Rietumu konferences kopvērtējumā.

Lai gan Avangard jau 1.periodā ieguva divu ripu pārsvaru, Astanas Baris atspēlējās un vēl dažas minūtes līdz spēles beigām tablo vēstīja 2:2. Tad īstu elli mājiniekiem sakūra Avangard uzbrukums, nepilnu trīs minūšu laikā gūstot trīs vārtus – 5:2.

Uzvara palīdzēja Omskai līdz piecu punktu atstatumam pietuvoties Kazaņas Ak Bars (81:86). Georgijs Pujacs laukumā pavadīja 21 minūti un 12 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Avangard pirmās maiņas aizsargs izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Edgars Masaļskis no rezervistu soliņa vēroja svarīgu spēli par Austrumu konferences pēdējo play-off vakanci, kurā Hantimansijskas Jugra ar 1:4 kapitulēja Novokuzņeckas Metallurg. Jugra ar 75 punktiem ieņem 8.vietu, bet Kuzņa atpaliek sešus.

Čeļabinskas Traktor Maskavā pret CSKA atspēlējās no 1:3, bet pēdējās minūtēs guva vēl divus vārtus, triumfējot ar 5:3. Metienu attiecība šajā spēlē bija graujoša – 37:12 Traktor labā. Rietumu konferencē CSKA atrodas 8.vietā (65 punkti 50 spēlēs), bet Rīgas Dinamo ir par trim punktiem vairāk 49 aizvadītos mačos.

Pie uzvaras tika arī Dinamo nākamie pretinieki Maskavas Spartak, kas ar 4:2 uzveica Čehovas Vitjaz. Spartakieši līdz septiņiem punktiem samazinājuši atstarpi līdz CSKA, tomēr tikai viena no atlikušajām piecām spēlēm būs ar pretiniekiem, kas tabulā atrodas zemāk kā Spartak.