Pietiek ar vieglu pieskārienu, lai kļūtu vieglāk. Pietiek ar mīļu smaidu, lai diena kļūtu gaišāka. Rietumu Bankas labdarības fonds un laikraksts ''Diena'' meklē Latvijas bērnu sirdsmāsiņas! Pasaki paldies savai māsiņai par iejūtību un sirsnību!

Balso par savu sirdsmāsiņu, aizpildot pieteikuma anketu šeit vai 22 Latvijas slimnīcās!

Par projektu "Meklējam sirdsmāsiņu"

No 12. septembra līdz 12. decembrim norisinās akcija "Meklējam sirdsmāsiņu". Akcijas mērķis ir pievērst uzmanību bērnu māsu darbam, celt bērnu māsas profesijas prestižu, neaizmirstot, ka no viņām ir atkarīga pacienta aprūpe un veiksmīga izveseļošanās.

Nekad nav par vēlu pateikt labus vārdus, tāpēc, ja tava sirdsmāsiņa joprojām strādā tajā pašā slimnīcā, viņai iespējams pateikties pat pēc vairākiem gadiem.

Akcijā piedalās bērnu māsas no Alūksnes slimnīcas, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības, Bauskas slimnīcas, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Cēsu klīnikas, Daugavpils reģionālās slimnīcas, Dobeles un apkārtnes slimnīcas, Jelgavas pilsētas slimnīcas, Jēkabpils rajona centrālās slimnīcas, Jūrmalas slimnīcas, Kuldīgas slimnīcas, Liepājas reģionālās slimnīcas, Madonas slimnīcas, Nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari", Ogres rajona slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas, Rēzeknes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu dzirdes centra nodaļas, Rīgas Dzemdību nama, Tukuma slimnīcas, Vidzemes slimnīcas (Valmierā) un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas (Ventspilī).

Balsot par savu sirdsmāsiņu ir aicināts ikviens bijušais vai pašreizējais šo slimnīcu pacients, viņa radinieki, tuvinieki, kā arī visi citi, kas ciena un novērtē bērnu māsu pašaizliedzīgo un nozīmīgo darbu.

Balsot varat, aizpildot pieteikuma anketu šeit vai slimnīcu nodaļās – tur ir izvietoti akcijas informatīvie plakāti, pieteikuma anketas un balsošanas kastītes.

Akcija "Meklējam sirdsmāsiņu" norisinās jau ceturto reizi, 2008. un 2012. gadā tika noteiktas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) atsaucīgākās bērnu māsiņas, bet 2009. gadā – Latvijas reģionālo slimnīcu sirdsmāsiņas.

Akcijas rezultātā tiks atrastas 30 sirdsmāsiņas: četras katrā no Latvijas reģioniem – Latgalē, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un 14 – Rīgā. Sirdsmāsiņas tiks apbalvotas ar Ls 500 naudas prēmijām un saņems atzinības rakstus no Valsts prezidenta kundzes Daces Seisumas, kura ir akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" patronese.

Akcijas iniciators un atbalstītājs ir Rietumu Bankas labdarības fonds, informatīvi akciju atbalsta laikraksts "Diena".

Balsot par savu sirdsmāsiņu aicina arī uzņēmums "Rimi Latvia", akcijas noslēgumā 2014. gada janvārī balsotājiem tiks izlozētas 20 "Rimi" dāvanu kartes 30 eiro vērtībā – pa četrām katrā Latvijas reģionā un Rīgā.

Balso par savu sirdsmāsiņu – pasaki viņai paldies par sirsnību un rūpēm!

Sirdsmāsiņu stāsti un jaunumi

Lai sirdsmāsiņām būtu vairāk «paldies»

Lai sirdsmāsiņām būtu vairāk «paldies»    1   

Laikraksta Diena un Rietumu bankas labdarības fonda akcija Meklējam sirdsmāsiņu notika jau ceturto reizi, un tas ir apliecinājums, ka pasākums ir vajadzīgs gan māsiņām, gan arī viņu pacientiem. Trīs mēnešos...

Valsts prezidenta rezidencē godinās  30 bērnu  sirdsmāsiņas

Valsts prezidenta rezidencē godinās 30 bērnu sirdsmāsiņas  2   

Šodien plkst. 14.00 svinīgā pieņemšanā pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa un viņa kundzes, akcijas «Meklējam sirdsmāsiņu» patroneses Daces Seisumas ar goda rakstiem un Rietumu Bankas labdarības fonda (RBLF) naudas prēmijām tiks...

Iraīda Lavrenova: Katru dienu esi sardzē par dzīvību

Iraīda Lavrenova: Katru dienu esi sardzē par dzīvību     

Daugavpils reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā tikusi fotografēta un slavēta arhitektūras žurnālā. Nodaļai atvēlēts vesels stāvs, un tās vadītājs Aleksandrs Papsujevičs ir lepns visu izrādīt. Telpas plašas, un loģisks to izkārtojums,...

Gaļina Ševčenko: Zinu, kā sauc lelles, kuras mašīnas modē

Gaļina Ševčenko: Zinu, kā sauc lelles, kuras mašīnas modē    2   

Jelgavas slimnīcas Bērnu nodaļā šobrīd pilnā sparā notiek remonts. Mazajiem slimnieciņiem atrastas vietas gan pirmajā, gan piektajā stāvā. Māsiņas un ārsti skraida augšā, lejā, jo liftus gaidīt jau nav laika. Starp Bērnu nodaļas...

5000 paldies jau ir, bet var taču vismaz divreiz vairāk

5000 paldies jau ir, bet var taču vismaz divreiz vairāk     

Apkopoti akcijas «Meklējam sirdsmāsiņu» sabiedrības balsojuma rezultāti septembrī un oktobrī – 22 Latvijas slimnīcu bērnu māsiņām «paldies» teikts 5087 reizes. Balsojums turpinās līdz 12. decembrim, kad tiks noskaidrotas un...

Irēna Bondare: Pacienti vērtē, kolēģi palīdz

Irēna Bondare: Pacienti vērtē, kolēģi palīdz  7   

Madonas slimnīcas vecākās māsas Irēnas Bondares kabineta durvis mūsu sarunas laikā virinātas tiek vairākkārt. Kāda māsiņa nevar atrast, kur stāv ārsta parakstītās zāles, bet ārsts ienes kaudzi ar mapēm, kurās ir slimības vēstures....

+
Lasi vēlāk
0