TEDxRiga Stāstu medības


NOLIKUMS


Lai veicinātu ideju apmaiņu nacionālā līmenī, TED misijas Ideas Worth Spreading ietvaros dzima TEDx kustība, kas valstu vietējai sabiedrībai, organizācijām un personībām dod iespēju veidot ilgtspējīgus dialogus. TEDx konferences plāno un koordinē vietējie organizatori, izmantojot labāko TED konferenču praksi. TEDx pasākumu programmu veido TEDTalks labākie video ieraksti un TEDx izcilākie runātāji, aicinot savienot idejas un cilvēkus.


TEDx konferences, kuras rīko TED komūnas aktīvisti saskaņā ar TED licenci, ir kā iespēja ne tikai popularizēt TED idejas, bet arī iesaistīt krietni plašāku klausītāju un runātāju loku pasauli mainošu ideju veicināšanā un to pārtapšanā darbos. TEDxRiga konference ļaus ar Latviju saistītiem profesionāļiem pastāstīt par savu kaislību, kas neļauj tiem pagurt, bet zinātnes un izglītības veicināšanā ieinteresētajiem Latvijas iedzīvotājiem uzklausīt un iepazīt vienam otrus," par TEDxRiga ideju stāsta organizators Pāvils Jurjāns.PAR TEDxRiga - www.tedxriga.com

PAR TED - www.ted.com


IDEJA

Tas ir konkurss, kurā ikviens var pieteikt savu stāstu, kas var mainīt dzīvi, iedvesmot jauniem sasniegumiem, remdēt zināšanu slāpes, dalīties vērtīgā pieredzē vai vienkārši dot iemeslu aizdomāties. Stāsta ideja var būt gan lokāla, gan globāla, vienkārša vai sarežģīta, nopietna vai jautra, galvenais nosacījums - stāstam jābūt tādam, ar kuru ir vērts dalīties.


KONKURSA ORGANIZATORI

TEDxRiga komanda sadarbībā ar diena.lv.


MERĶIS

Atrast labāko stāstu, ar kuru dalīties uz TEDxRiga skatuves 2014.gada konferencē.


KONKURSA DALIBNIEKI

Piedalīties var jebkuršs, kuram ir stāsts, ar kuru dalīties. Stāstu var pieteikt arī par kādu cilvēku, kuram, Tavuprāt, ir stāsts ar ko dalīties.


DARBU IESNIEGŠANAS LAIKS

Laika posmā no 7. marta līdz 7. aprīlim stāsti video formātā (kas nepārsniedz 500MB) ir jāiesniedz diena.lv mājas lapā, sadaļā TEDxRiga.


VISPARIGIE NOTEIKUMI

Video jābūt ne garākam kā 3 minūtes

Iesniedzot darbus konkursam, video autors bez atseviškas saskanošanas piekrit video turpmakajai izmantošanai TEDxRiga publicitates vajadzibam.


BALVAS

Žūrijas balva labākajam stāstam - iespēja uzstāties kopā ar visiem TEDxRiga runātājiem uz galvenās TEDxRiga skatuves 2014. gada konferencē.

Trīs labākajiem stāstniekiem/ stāstu iesniedzējiem, kas būs saņēmuši vislielāko skatījumu balsojumu - iespēja apmeklēt TEDxRiga 2014. gada konferenci klātienē.


DARBU VĒRTEŠANA UN VĒRTEŠANAS KRITĒRIJI

Galvenās balvas ieguvēju noteiks konkursa žurija, kuras sastava ir TEDxRiga komandas, Nordea bankas, Lattelecom, ASV vēstniecības, SSE Riga augstskolas pārstavji.

Konkursa komisija izvērtēs iesniegtos darbus, novertejot katra darba:

unikalitāti;

stāsta ideju;

stāsta konkrētību;

uzstāšanās prasmi.

Par visiem saņemtajiem stāstiem būs iespēja balsot Diena.lv apmeklētājiem. Populārākās skatītāju balsojumā noskaidrotie stāstu autori varēs apmeklēt TEDxRiga 2014.gada konferenci klātienē.


Cieņā,

TEDxRiga komanda

+
Lasi vēlāk
0