Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kriminālziņas

Satiksmes negadījumā cietis zīdainis

Svētdienas pēcpusdienā Rīgā kādā ceļu satiksmes negadījumā cietuši divi vīrieši un zīdainis, portālu Diena.lv informēja Valsts policijā (VP).

Pamatīgi iereibis vīrietis iestūrē automašīnu dīķi

Svētdien Jelgavas novada Līvbērzes pagastā kāda iereibuša vīrieša vadīta automašīna iebraukusi dīķī, taču gan vadītājs, gan pasažieris no transportlīdzekļa izkļuva paša spēkiem, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha.

FOTO: Aizdomās par zādzībām aizturēts vīrietis uzdevies par dažādu iestāžu darbinieku(2)

Pirms pāris dienām Valsts policija aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par Pārdaugavas iedzīvotāju apzagšanu. Ļaundaris ir izmantojis pensionāru lētticību un, uzdodoties par dažādu iestāžu darbinieku, iekļuvis viņu dzīvokļos, kurus apzadzis, vēsta Valsts policija. Likumsargi aicina aplūkot aizturētā vīrieša fotogrāfijas un atsaukties arī citus iedzīvotājus, kuri ir cietuši no šī vīrieša pretlikumīgajām darbībām.

Policija meklē uzbrucēju

10.jūnijā Rīgā, Antonijas ielas un Oskara Kalpaka bulvāra krustojumā, kādam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi. Valsts policija (VP), aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanas faktu, meklē attēlā redzamo vīrieti.VP lūdz apskatīt fotogrāfijas un atsaukties ikvienu, kas šo vīrieti atpazīst vai zina viņa atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuriem 67086017, 67086000 vai 110.

Jaunpils novadā brutālā uzbrukumā sirmgalvju pārim nolaupa bēru naudu(18)

Jaunpils novadā naktī uz otrdienu kāds ļaundaris uzbrucis sirmgalvju pārim. Laupītājs pielietojis spēku, kā rezultātā 84 gadus veca kundze no gūtajām traumām mirusi, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.Uzbrucējs naktī ielauzies sirmgalvju mājās, iesitis vīrietim, kurš uzreiz zaudējis samaņu.