Čempionu līgā Cauņa paliek rezervē, Man.United izglābjas no zaudējuma

UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrās kārtas spēlē Maskavas CSKA futbolisti otrdien savā laukumā ar 2:3 (1:2) zaudēja Milānas Inter komandai. Latvijas valstsvienības pussargs Aleksandrs Cauņa spēlei bija pieteikts, taču palika mājinieku rezervē.Līdz pirmā puslaika vidum pēc Lusiu un Džampaolo Pacīni gūtajiem vārtiem viesi panāca 2:0.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā Alans Dzagojevs vienus vārtus atguva, bet 77.minūtē Vagners Lavs izlīdzināja rezultātu. Taču jau minūti vēlāk Mauro Dzarate guva uzvaras vārtus Inter labā.Otrā B grupas spēlē turku Trabzonspor panāca neizšķirtu 1:1 ar franču Lyon. Pēc aizvadītām divām kārtām Trabzonspor ir četri, Milānas klubam trīs, Lille divi, bet CSKA viens punkts.No citām otrdienas spēlēm jāatzīmē Manchester United komandas neizšķirts 3:3 savā laukumā ar Šveices klubu Basel. Mančestrieši pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru, taču pēc pārtraukuma nonāca zaudētājos un izglābās tikai pamatlaika beigās. Turnīra tabulā titulētais angļu klubs pagaidām ir tikai trešajā vietā.x x x UEFA Čempionu līga, 2.kārta**A grupaBayern - Manchester City 2:0 (2:0). Gomess (38., 45.) Napoli - Villarreal 2:0 (2:0). **Hamsiks (14.), Kavani (17.- 11m)Pēc divām kārtām: Bayern 6, Napoli 4, Manchester City 1, Villareal 0.