Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Latvijas telpu futbola izlasei otrā uzvara PK kvalifikācijas turnīrā

Latvijas telpu futbola (futzāla) izlase izcīnījusi otro uzvaru Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pirmās kārtas C grupas turnīra otrajā spēlē. Piektdien Jelgavā laukuma saimnieki ar 9:1 (2:1) sagrāva Sanmarīno izlasi un kļuva par vienīgajiem turnīra tabulas līderiem.

13.minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Vadims Atamaņukovs. Viesi divas minūtes vēlāk izlīdzināja rezultātu, taču jau nākamajā uzbrukumā Sergejs Nagibins guva otros vārtus. Otrā puslaika pirmajā pusē Andrejs Šustrovs un Artjoms Koļesņikovs nostiprināja Latvijas izlases pārsvaru, bet turpinājumā divreiz Aleksandrs Žukovs, vienreiz Vadims Ļašenko un vēl pa reizei Koļesņikovs un Nagibins panāca gala rezultātu.

Svētdien turnīra pēdējā kārtā Latvijas izlase tiksies ar Kipras komandu, kas līdzšinējās spēlēs ar 3:1 uzvarēja Sanmarīno un ar 2:3 zaudēja Anglijai. Angļiem un kipriešiem ir pa trim punktiem, Sanmarīno punktu nav.

Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā kārtā, kas paredzēta decembra vidū, iekļūs piecu apakšgrupu uzvarētāji un divi labākie otro vietu ieguvēji. Septiņu otrās kārtas apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji kvalificēsies izslēgšanas kārtai, kurā 14 komandas divos pāros noskaidros septiņus finālturnīra dalībniekus no Eiropas.

Pasaules kausa izcīņās fināls notiks nākamā gada novembrī Taizemē.