papildināta - CSKA ar Cauņu sastāvā Čempionu līgas spēlē zaudē Lille futbolistiem

Čempionu līgas izslēgšanas turnīra dalībniekiem otrdien piepulcējās Minhenes Bayern futbolisti, kuri A grupas mačā pārspēja spāņu Villareal vienību 2:1 un garantēja vismaz otro vietu grupā. Izslēgšanas turnīram jau kvalificējušies Madries Real futbolisti D grupas spēlē saplosīja Zagrebas Dinamo - 6:2.
Latvijas futbola valstsvienības pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētais Maskavas CSKA klubs UEFA Čempionu līgas B grupas ceturtās kārtas spēlē otrdien savā laukumā zaudēja franču klubam Lille (0:2), samazinot izredzes iekļūt astotdaļfinālā.

Cauņa spēli sāka mājinieku pamatsastāvā un nospēlēja līdz 87.minūtei, kad viņu nomainīja Serders Serderovs. 68.minūtē Latvijas futbolistam bija laba iespēja gūt vārtus, taču viņš sita nedaudz garām vārtiem.

Abus vārtus Lille komanda guva otrajā puslaikā. 49.minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja CSKA aizsargs Vasilijs Berezuckis, bet 64.minūtē Musa Sovs panāca 2:0.

Otrajā B grupas spēlē neizšķirti 1:1 beidzās Trabzonspor un Inter futbolistu spēle. B grupā pēc četrām kārtām Milānas Inter futbolistiem ir 10 punkti, Trabzonspor 6, Lille un CSKA pa 5.

Vismaz otro vietu grupā otrdien nodrošināja arī Inter un Lisabonas Benfica komandas. Jau iepriekš vietu Čempionu līgas astotdaļfinālā bija garantējuši arī Barcelona un AC Milan futbolisti.

UEFA Čempionu līga
A grupa
Bayern - Villarreal 3:1 (2:0). Riberī (3., 69.), Gomess (24.) - de Guzmans (50.)
Napoli - Manchester City 2:1 (1:1). Kavani (17., 49.) - Balotelli (33.)
Situācija grupā: Bayern 13 p., Napoli 8, Man.City 7, Villareal 0.

B grupa
CSKA - Lille 0:2 (0:0). V.Berezuckis (49., savos vārtos), Sovs (64.)
Trabzonspor - Inter 1:1 (1:1). Altintops (23.) - Alvaress (18.)
Situācija grupā: Inter 10 p., Trabzonspor 6, Lille 5, CSKA 5 p.

C grupa
Manchester United - Benfica 2:2 (1:1). Berbatovs (30.), Flečers (59.) - Džounss (3., savos vārtos), Aimars (61.)
Otelul Galati - Basel 2:3 (0:3). Giurgiu (75.), Antals (81.) - F.Frejs (10.), A.Frejs (14.), Štrellers (37.)
Situācija grupā: Benfica 9 p., Man.United 9, Basel 8, Otelut Galati 0.

D grupa
Lyon - Ajax 0:0.
Real - Dinamo 6:2 (4:0). Benzemā (2., 66.), Kaljehons (6., 49.), Iguains (9.), Ezils (20.) - Bekiradžs (81.), Tlmečaks (90.)
Situācija grupā: Real 15 p., Ajax 8, Lyon 5, Dinamo 0