Rīgā +21 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

papildināta - Liepājas metalurgs mazākumā piekāpjas Skonto futbolistiem

LMT futbola virslīgas 15.kārtas centrālajā spēlē svētdien čempioni Liepājas metalurgs savā laukumā ar 1:2 (1:2) piekāpās turnīra līderiem Skonto futbolistiem.Pirmā puslaika vidū vadībā izvirzījās rīdzinieki. Par Cauņas nogāšanu soda laukumā uz liepājnieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko realizēja čempionāta labākais vārtus guvējs Natans Žuniors Karvalju – 1:0.

Turklāt laukuma saimnieki pēc Kirhnera noraidījuma palika skaitliskā mazākumā.Neilgi līdz puslaika beigām skontiešiem otros vārtus guva Ruslans Mingazovs, kurš, saņēmis ļoti labu Cauņas piespēli, trieca bumbu vārtos – 2:0. Taču vēl līdz pārtraukumam Jurģis Kalns ar netveramu sitienu no 11 metru atzīmes vienus vārtus atguva.Par spīti karstajam laikam abu komandu spēlētāji otrajā puslaikā turpināja aktīvi uzbrukt un vārtsargiem Ikstenam un Spolem nācās vairākas reizes glābt savus vārtus. Rezultāts pēc pārtraukuma tomēr nemainījās, un Skonto pārsvaru turnīra tabulā pār liepājniekiem palielināja līdz 10 punktiem.Pārējās 15.kārtas spēles vicelīderi FK Ventspils futbolisti viesos pārliecinoši pieveica FK Jaunība komandu 5:0, Daugava ar 1:0 pārspēja savus tuvākos sekotājus turnīra tabulā Jūrmala-VV vienību, bet FC Tranzit un Olimps/RFS nospēlēja neizšķirti 2:2, kaut piecas minūtes līdz pamatlaika beigām ventspilnieki vēl bija vadībā 2:0.Sestdienas spēlē neizšķirti 0:0 nospēlēja Rēzeknes Blāzma un FK Jelgava. (_papildināta ar 5.rindkopu_)LMT virslīgas turnīra tabula:Skonto              15 13 1 1  50-9   40FK Ventspils      15 12 2 1  41-6   38Liep.metalurgs  15  9 3 3  30-12  30Daugava           15  8 5 2  17-9    29Jūrmala-VV        15  7 1 7  21-22  22FK Jelgava        15  3 3 9   22-27  12FC Tranzit         15  3 3 9   11-24  12Olimps/RFS       15  3 2 10 18-38  11Blāzma             15  3 1 11 11-35  10FK Jaunība        15  3 1 11  8-47  10

LMT futbola virslīga

Liepājas metalurgs – Skonto 1:2 (1:2)
Vārti: Kalns (39. 11m) - Karvalju (20.), Mingazovs (36.)

FC Tranzit – Olimps/RFS 2:2 (1:0)
Vārti: Bremza (19.), Smirnovs (54.) - Stuglis (80.), Gongadze (90.+2)

FK Jaunība – FK Ventspils 0:5 (0:1)

Vārti: Golovzins (30. savos vārtos), Žigajevs (51., 54.), Butriks (69.), Postņikovs (77.)

Daugava – Jūrmala-VV 1:0 (1:0)
Vārti: Sokolovs (27. 11 m)

Jansonei 14. vieta Eiropas junioru kausa posmā

Jaunā triatloniste Beāte Jansone svētdien izcīnīja 14. vietu Eiropas junioru kausa posmā Serbijā. Kopumā šajā nedēļas nogalē starptautiska līmeņa sacensībās startēja septiņi Latvijas sportisti.