Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

papildināta - Skonto futbolistiem desmitā uzvara virslīgas pēdējās 11 spēlēs

Desmito uzvaru pēdējās 11 LMT virslīgas turnīra spēlēs izcīnījuši turnīra tabulas līderi Skonto futbolisti. Ceturtdien 21.kārtā Aleksandrs Starkova trenētie rīdzinieki Rēzeknē ar 4:1 (2:0) pārspēja komandu Blāzma, sperot vēl vienu soli pretī čempionu titulam.Pirmā puslaika nogalē divus vārtus četru minūšu laikā skontiešu labā guva Andrejs Perepļotkins.

Trīs minūtes pēc pārtraukuma precīzi sita Aleksandrs Cauņa, bet 65.minūtē Denisam Sokoļskim izdevās vienus vārtus atgūt. Spēlei punktu pielika uzmainītais Armands Pētersons, liecina Skonto kluba informācija.Pārējās ceturtdienas spēlēs Liepājas metalurgs pārliecinoši ar 4:1 (0:1) pieveica Jūrmala-VV komandu (vārtu guvēji: Zuntners (11 m) – Prohorenkovs, Macions (savos vārtos), Grebis (11 m), Kirhners), Daugavpils Daugava ar 3:1 (3:1) pārspēja FK Jaunība futbolistus (Šeļenkovs, Kotikovs, Čihradze – Hromovs), bet svarīgā turnīra tabulas lejasgala komandu cīņā Olimps/RFS savā laukumā ar 0:2 (0:2) zaudēja Ventspils FC Tranzit (Kārkliņš, Ļahovs).Atlikusī 21.kārtas spēle paredzēta paredzēta svētdien, kad FK Ventspils futbolisti, kuri trešdien aizvadīja Baltijas līgas maču pret Nemmes Kalju (1:2), viesos pie FK Jelgava komandas.

Jansonei 14. vieta Eiropas junioru kausa posmā

Jaunā triatloniste Beāte Jansone svētdien izcīnīja 14. vietu Eiropas junioru kausa posmā Serbijā. Kopumā šajā nedēļas nogalē starptautiska līmeņa sacensībās startēja septiņi Latvijas sportisti.