Rīgā +24 °C
Svētdiena, 2. jūnijs
Lība, Emma

Real iekļūst Čempionu līgas astotdaļfinālā, Cauņas pārstāvētais CSKA nospēlē neizšķirti

x x x
Par trešo klubu, kas nodrošinājis vietu UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, trešdien kļuvis titulētais Madrides Real, kas D grupas turnīrā guva ceturto uzvaru pēc kārtas. Latvijas valstsvienības pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētais Maskavas CSKA klubs viesos nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Turcijas komandu Trabzonspor.

Tāpat kā abu vienību pirmajā savstarpējā spēlē pirms divām nedēļām Maskavā, laukumā Cauņa devās otrā puslaika vidū, nomainot Zoranu Tošiču (šoreiz 69., ne 62.minūtē), taču šoreiz ar rezultatīvu spēli viņam izcelties neizdevās. Pēdējās 17 minūtes CSKA futbolisti aizvadīja desmit vīru sastāvā.

Gan CSKA, gan Trabzonspor pēc četrām kārtām ir pa pieciem punktiem, bet otro vietu B grupas turnīra tabulā saglabā maskavieši, kuriem ir labāka savstarpējo spēļu bilance. B grupas līderi ar deviņiem punktiem ir Milānas Inter futbolisti, kuri trešdien pārspēja franču Lille vienību 2:1.

Eiropas superklubiem Barcelona un AC Milan Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā trešdien piepulcējās Madrides Real futbolisti, kuri D grupā viesos ar 2:0 uzvarēja Lyon komandu. Abus vārtus guva Krištianu Ronaldu.

Spānijas karaliskais klubs ir vienīgais, kas vinnējis visas četras līdzšinējās grupu turnīra spēles. Uz otro vietu D grupā pretendē Amsterdamas Ajax (7 p.), kas ar 4:0 pieveica Zagrebas Dinamo, un Lyon (4 p.).

A grupā pirmajās divās vietās pēc četrām kārtām ir Minhenes Bayern (10 p.) un Manchester City (7 p.) futbolisti. Trešdienas spēlēs viņi uzvarēja attiecīgi itāļu Napoli 3:2 (Mario Gomess guva visus trīs vārtus) un Villareal 3:0.

Savukārt C grupā par līderiem kļuvuši Manchester United futbolisti, kuri ar 2:0 uzvarēja Rumānijas komandu Otelut Galati. Tikpat punktu (8) gan ir arī Lisabonas Benfica, kas savā laukumā nespēja uzvarēt Basel vienību no Šveices (1:1).
UEFA Čempionu līga, 4.kārta

A grupa
Bayern - Napoli 3:2 (3:1). Gomess (17., 23., 42.) - Fernandess (45., 80.)
Villarreal - Manchester City 0:3 (0:2). Jaja Turē (30., 71.), Balotelli (45.+3-11m)
Situācija grupā: Bayern 10 p., Man.City 7, Napoli 5, Villareal 0.

B grupa
Inter - Lille 2:1 (1:0). Samuels (18.), Milito (65.) - de Melo (83.)
Trabzonspor - CSKA 0:0.
Situācija grupā: Inter 9 p., CSKA 5, Trabzonspor 5, Lille 2 p.

C grupa
Benfica - Basel 1:1 (1:0). Rodrigo (4.) - Hugels (64.)
Manchester United - Otelul Galati 2:0 (1:0). Valensija (8.), Rūnijs (87.)
Situācija grupā: Man.United 8 p., Benfica 8, Basel 5, Otelut Galati 0.

D grupa
Ajax - Dinamo 4:0 (2:0). Van der Vīls (20.), Sulejmani (25.), de Jongs (65.), Lodeiro (90.+2)
Lyon - Real 0:2 (0:1). Ronaldu (24., 69.-11m)
Situācija grupā: Real 12 p., Ajax 7, Lyon 4, Dinamo 0