Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Skonto futbolisti pēc uzvaras par Olimps/RFS nostiprinās LMT virslīgas līderpozīcijās

LMT futbola virslīgas līderi Skonto futbolisti izcīnījuši kārtējo uzvaru, nostiprinoties turnīra tabulas galvgalā. Sestdien 20.kārtas mačā viņi ar 4:0 (1:0) pārliecinoši pieveica Olimps/RFS komandu, kas ieņem priekšpēdējo devīto vietu.38.minūtē turnīra līderus vadībā izvirzīja Vitālijs Astafjevs, kurām šī bija 250.

spēle virslīgā. Otrā puslaika pašā sākumā Ruslans Mingazovs guva otros vārtus, 15 minūtes vēlāk trešo reizi Olimps/RFS vārtos bumbu ieraidīja Kaspars Dubra, bet 10 minūtes vēlāk ar gūtiem vārtiem atzīmējās Aleksandrs Cauņa, liecina Skonto kluba informācija.Turnīra tabulā skontieši par deviņiem punktiem apsteidz tuvākos sekotājus FK Ventspils futbolistus, kuri 20.kārtas spēli aizvadīs svētdien savā laukumā pret Rēzeknes Blāzmu. Pārējās svētdienas spēlēs tiksies: FK Jaunība – FC Tranzīt, Daugava – Jūrmala-VV un Liepājas metalurgs – FK Jelgava.

Jansonei 14. vieta Eiropas junioru kausa posmā

Jaunā triatloniste Beāte Jansone svētdien izcīnīja 14. vietu Eiropas junioru kausa posmā Serbijā. Kopumā šajā nedēļas nogalē starptautiska līmeņa sacensībās startēja septiņi Latvijas sportisti.