Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Mogo hokejisti OHL mačā atkārtoti pārspēj līderus Zemgale

"Mogo"/LSPA līgas līderu mačā trešdien Jelgavā "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē pārspēja "Zemgale"/LBTU, "Kurbads" svinēja uzvaru savā laukumā, bet Tallinā zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Prizma".

Līdere Jelgavas "Zemgale"/LBTU mājās ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās "Mogo"/LSPA.

Mārtiņš Porejs 17.minūtē vairākumā izvirzīja vadībā mājiniekus, bet viesi ar Krišjāņa Rēdliha, kurš tika atzīts par labāko savā komandā, gūtajiem vārtiem 13 sekundes pirms otrā pārtraukuma un Laura Bajaruna 35 sekundes pirms mača beigām iemestajiem vārtiem izrāva uzvaru.

Uzvarētājiem divus rezultativitātes punktus sakrāja Bajaruns, bet vārtos Henrijs Ančs atvairīja 27 metienus.

Mājinieku vārtos Mariuss Bajaruns-Galejs tika galā ar 27 rīdzinieku metieniem un tika atzīts par labāko savā vienībā.

"Kurbads" ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Hokeja skolu "Rīga" (HS "Rīga").

Pa vārtiem mājinieku labā guva Davids Livšics, Aleksandrs Biškins un Roberts Jekimovs, bet viesiem lielo vairākumu realizēja aizsargs Ričards Pētersons.

Mājinieku vārtos Fjodors Aganezovs atvairīja 21 metienu un tika atzīts par labāko komandā, bet HS "Rīga" vārtos Linards Feldbergs tika galā ar 36 no 39 metieniem

HS "Rīga" vienībā labākā spēlētāja balvu saņēma aizsargs Jānis Gustavs Glāznieks.

Tallinā Rīgas "Prizma" ar 1:5 (0:2, 0:1, 1:2) zaudēja Tallinas "Panter".

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā 54.minūtē vairākumā guva Edijs Brahmanis, panākot 1:4, bet mājiniekiem trīs (2+1) rezultativitātes punktus sakrāja Daņiils Fursa, bet pa diviem sakrāja Ņikita Puzakovs (1+1) un Daņiils Carkovskis (0+2).

Mājiniekiem uzvaru ar 19 atvairītiem metieniem palīdzēja izcīnīt vārtsargs Villems Henriks Koitmā.

Turnīra tabulas līdere ar 48 punktiem 27 mačos ir "Zemgale"/LBTU, 41 punkts 25 cīņās ir "Mogo"/LSPA, "Kurbads" sakrājis 39 punktus 28 mačos, "Panter" ir 36 punkti 29 cīņās, 31 punkts 26 mačos ir "Prizmai", bet Hokeja skola "Rīga" ar 27 punktiem 26 cīņās atrodas sestajā pozīcijā.

OHL četru apļu pamatturnīrs noslēgsies 28.februārī, bet pēc tam izslēgšanas spēļu turnīrā tiks noskaidroti OHL un Baltijas čempioni.

OHL izslēgšanas turnīrā iekļūs sešas komandas. Ceturtdaļfināls notiks līdz trim uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL kausu norisināsies līdz četriem panākumiem.

2023./2024.gada sezonā Baltijas čempionātā piedalās Rīgas "Prizma", Hokeja skola "Rīga", Jelgavas "Zemgale"/LBTU, "Mogo"/LSPA un "Kurbads" no Latvijas, "Kaunas City", Elektrēnu "Airwell-Energija", Viļņas "7BET-Hockey Punks" no Lietuvas un Igaunijas klubs Tallinas "Panter".

Arī šajā sezonā Ukrainas pilsoņiem OHL čempionātā netiek piemērots leģionāru jeb ārvalstu hokejistu statuss, bet Krievijas un Baltkrievijas spēlētājiem ir liegts startēt OHL.

Pērn par čempioni kļuva "Zemgale"/LBTU, kas finālā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pieveica "Mogo"/LSPA.