Rīgā +16 °C
Otrdiena, 30. aprīlis
Liāna, Lilija

Girgensons gūst vārtus Sabres uzvarā pār Capitals hokejistiem

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda izcīnīja uzvaru.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) uzvarēja Vašingtonas "Capitals" vienību.

Girgensons mača 16.minūte guva savas komandas pirmos vārtus, tobrīd panākot izlīdzinājumu 1:1.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, no kurām divas minūtes un 11 sekundes spēlēja mazākumā. Girgensons izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, reizi kļūdījās, uzvarēja četros no 14 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pa trim punktiem uzvarētāju rindās iekrāja Jons Peterka (2+1), Teidžs Tompsons (1+2), Alekss Taks (1+2) un Rasmuss Dālins (1+2), bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Zaks Bensons. Viesu rindās ar precīziem metieniem izcēlās Martins Fehervarijs un Dilans Stroms.

"Sabres" ar 77 punktiem 76 spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs piektdien savā laukumā pret Filadelfijas "Flyers".