Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Ločmelis: Dabūjām emocijas no Gudļevska

Latvijas hokejisti svētdien pasaules čempionāta mačā smēlās emocijas no valstsvienības vārtsarga Kristera Gudļevska, pēc uzvaras sarunā ar žurnālistiem teica izlases uzbrucējs Dans Ločmelis.

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionātā sestajā mačā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākiju un saglabāja iespēju vēl cīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Latvijas izlasi no zaudējuma glāba vārtsarga Kristera Gudļevska spēle.

"Liels paldies Gudim. Varbūt mums sākums nebija tas labākais, bet viņš mūs turēja spēlē un beigās dabūjām emocijas no viņa. Arī mums aizgāja spēle," teica Ločmelis.

Pēcspēles metienu sērijā uzvaru nodrošināja Ločmeļa metiens, latvietim pārspējot Samuelu Hlavaju.

"Redzēju, kā vārtsargs agresīvi nospēlēja, tāpēc centos viņu izvest no pacietības," teica Ločmelis.

B grupā Zviedrijai piecās cīņās ir 15 un nodrošināta vieta ceturtdaļfinālā. ASV sešās spēlēs ir 13 punkti, Vācijai un Slovākijai pa 12 punktiem, bet Latvijai ir deviņi punkti. Francijai ir četri punkti piecos mačos, Kazahstānai - trīs punkti, bet Polijai ir viens punkts. Ja Latvijas hokejisti pēdējā mačā ar ASV izcīnīs uzvaru pamatlaikā, tad vēl ir iespēja nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā.

Grupas pēdējā spēlē 21.maijā latvieši spēkosies ar ASV hokejistiem, kurus pērn pārspēja cīņā par bronzas godalgām.