Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis trešdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, palīdzot Vladivostokas Admiral komandai savā laukumā ar rezultātu 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) apspēlēt pagājušās sezonas līgas čempioni Magņitogorskas Metallurg.

Spēles pirmos divus vārtus Admiral iemeta jau pirmajās sešās minūtēs, kad izcēlās Vladimirs Tkačovs un Mihails Fisenko, bet 35.minūtē Admiral kapteinis Bārtulis panāca 3:0, izceļoties uzreiz pēc Jegora Jakovļeva uzvarēta iemetiena.

Admiral vārtos Igors Bobkovs atvairīja visus 29 pretinieku metienus.

Bārtulis laukumā pavadīja 22 minūtes un 53 sekundes, šajā laikā izceļoties ar vienu metienu un vienu spēka paņēmienu.

Admiral komanda izcīnīja sesto uzvaru šomēnes aizvadītajās septiņās spēlēs, bet Magņitagorskas vienība cieta otro neveiksmi pēc kārtas.

Šosezon Bārtulis KHL ir aizvadījis 16 spēles, kurās guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Admiral ar 33 punktiem 21 mačā pacēlusies uz piekto pozīciju Austrumos.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...