Ziemeļkoreja dižojas ar kārtējo revolucināro izgudrojumu - "bezpaģiru" alkoholu 7

  • 0
  • Pievienot

Pēc paziņojuma par veiksmīgu ūdeņraža bumbas izmēģinājumu, ko gan eksperti uztvēra ar lielu skepsi, Ziemeļkoreja pasaulei padižojusies ar jaunu izgudrojumu - "revolucionāru" alkohola recepti, kas dzēriena baudītājam neliks "aizņemties labo garastāvokli no rītdienas". Proti, Ziemeļkoreja apgalvo, ka radījusi alkoholu, no kā neesot paģiru - Kyoro Liquor, vēsta CNN.

Kima Čen Una režīma kontrolētais laikraksts Pyongyang Times raksta, ka dzēriens tiek ražots no žeņšeņa ekstrakta, bet cukura vietā izmanto apgrauzdētus rīsus.

Dzēriena ražotāja Taedonggang Foodstuff Factory pētnieki apgalvo, ka "sešus gadus veca žeņšeņa ekstrakta un grauzdētu rīsu perfektā kombinācija" ir atslēga, lai radītu "bezpaģiru alkoholu".

CNN ironizē, ka šis nenoliedzami ģeniālais izgudrojums tomēr nobāl cita Ziemeļkorejas propagandas lepnuma - universālas vakcīnas, kas ārstē HIV/AIDS, vēzi, Ebolas vīrusu un citas letālas kaites - priekšā. Ar brīnumvakcīnas Kumdang-2 izgudrošanu režīms lielījās jau pērn.

Pievieno komentāru

Izklaide

Tviterpērles: Rīga pludo
Tviterpērles: Rīga pludo  2   

Pamatīgās lietavas atkal daļu Rīgas ielu un ietvju uz laiku pazudinājušas zem ūdens kārtas. Par "stihiju" izsakās arī...

Zobi sāp arī grauzējiem
Zobi sāp arī grauzējiem  2   

Pēdējos gados cilvēki arvien biežāk kā mīļdzīvniekus iegādājas grauzējus - degu, fretkas, jūrascūciņas, kāmjus,...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0