Ziemeļkoreja dižojas ar kārtējo revolucināro izgudrojumu - "bezpaģiru" alkoholu 7

  • 0
  • Pievienot

Pēc paziņojuma par veiksmīgu ūdeņraža bumbas izmēģinājumu, ko gan eksperti uztvēra ar lielu skepsi, Ziemeļkoreja pasaulei padižojusies ar jaunu izgudrojumu - "revolucionāru" alkohola recepti, kas dzēriena baudītājam neliks "aizņemties labo garastāvokli no rītdienas". Proti, Ziemeļkoreja apgalvo, ka radījusi alkoholu, no kā neesot paģiru - Kyoro Liquor, vēsta CNN.

Kima Čen Una režīma kontrolētais laikraksts Pyongyang Times raksta, ka dzēriens tiek ražots no žeņšeņa ekstrakta, bet cukura vietā izmanto apgrauzdētus rīsus.

Dzēriena ražotāja Taedonggang Foodstuff Factory pētnieki apgalvo, ka "sešus gadus veca žeņšeņa ekstrakta un grauzdētu rīsu perfektā kombinācija" ir atslēga, lai radītu "bezpaģiru alkoholu".

CNN ironizē, ka šis nenoliedzami ģeniālais izgudrojums tomēr nobāl cita Ziemeļkorejas propagandas lepnuma - universālas vakcīnas, kas ārstē HIV/AIDS, vēzi, Ebolas vīrusu un citas letālas kaites - priekšā. Ar brīnumvakcīnas Kumdang-2 izgudrošanu režīms lielījās jau pērn.

Pievieno komentāru

Izklaide

Mans mīļais dakteris Arčijs
Mans mīļais dakteris Arčijs    1   

Ar Taņu tiekamies viņas mazajā istabiņā stipri noplukušā divstāvu mājā Vecmīlgrāvī. Nolicis galvu uz saimnieces kājām,...

Dzīvei nav jābūt supersaldai
Dzīvei nav jābūt supersaldai  18   

Tieši ar ogļhidrātiem cilvēkam, vadoties pēc veselīga uztura ieteikumiem, jāuzņem 50-60% no visas dienas enerģijas....

Kas netīk blaugznām
Kas netīk blaugznām  2   

Blaugznas izraisa sausa āda, jutīgums pret noteiktiem matu kopšanas līdzekļiem vai sēnīte. Lai gan blaugznu apkarošanai...

TIEŠRAIDE: Piena svētki
TIEŠRAIDE: Piena svētki  

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina svētdien, 7. augustā no plkst....

Epilepsija kaķim
Epilepsija kaķim  2   

Manai kaķenei ir 15 gadu. Jau otru reizi mēneša laikā novēroju dīvainas lēkmes - kaķene izkrita no guļvietas, sāka...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0