Laika ziņas
Šodien
Migla

Praktiskā diena

Dari pats: Pašgatavots dezodrants

Svīšana un tās sekas – nepatīkamais aromāts – ir daudzu bieds, un īsta veiksme ir atrast labu dezodorantu, kurš novērstu problēmas un vienlaikus būtu gan videi, gan lietotāja degunam draudzīgs. Ja nevar atrast, var mēģināt pagatavot paša spēkiem.

Dienas padoms: Slimojot jāuzņem daudz šķidruma

Lietojot medikamentus – gan tabletes, gan kapsulas – ierasts uzdzert šķidrumu, taču bieži tiek pieļautas kļūdas, uzņemot nepietiekamu šķidruma daudzumu un izvēloties nepiemērotus dzērienus, skaidro aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte.

Dari pats: Groziņš no vecajiem brunčiem

Ko darīt ar nevajadzīgiem, novalkātiem kokvilnas vai sintētisko šķiedru apģērbiem, kuri ir savu mūžu nokalpojuši un nav derīgi nodošanai labdarībai, – šis ir bieži uzdots jautājums zero waste dzīvesstila entuziastu diskusijās.

Dari pats: Kafijas biezumu otra dzīve

Kafijmīļi, kas gatavo šo dzērienu automātos, vāra kanniņās vai tāpat vien ar karstu ūdeni aplej samaltu kafiju krūzītē, ievērojuši, ka šo biezumu paliek pāri visai daudz. Ja jums ir komposts, tad kafijas biezumi tur noder kā lieliska sastāvdaļa, bet liet izlietnē gan ir izšķērdība, jo tiem var piešķirt otru dzīvi.

Dienas padoms: Autobusos pieprasiet biļetes!

Braucot Latvijas reģionālo maršrutu satiksmes autobusos un pērkot braukšanas biļeti pie autobusa vadītāja, noteikti prasiet, lai vadītājs biļeti izsniedz, iedzīvotājus aicina Autotransporta direkcija.

Dienas padoms: Vērts veidot iepirkumu sarakstu

Pirms dodaties iepirkties, ir lietderīgi uzrakstīt sarakstu ar tām precēm, kuras tiešām nepieciešams iegādāties, un pēc tam veikalā pirkt tikai sarakstā iekļautās preces.

Dienas recepte: Vārīti vēži

Vēžus galvenokārt pazīstam kā delikatesi. Delikateses statuss platspīļu vēzim nodrošina labu eksporta potenciālu, taču nebrīvē audzēt tos nav viegli. Gaļas īpašību ziņā platspīļu vēzim starp sugas brāļiem nav konkurentu.

Dari pats: Dvieļu pakaramais no dakšiņas

Ja tev ir galda piederumi, kam pazuduši biedri vai kas nedaudz zaudējuši formu, turklāt tev ir humora izjūta un lauku virtuvīte, kurā nepieciešami pakaramie, lietā var likt vecās dakšiņas un karotes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide