Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Vasiļjevam rezultatīva piespēle DEL mačā, pingvīni zaudē

Latviešu uzbrucējs Herberts Vasiļjevs otrdien izcēlās ar vēl vienu rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) regulārā čempionāta mačā, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Krēfeldes Pinguine no zaudējuma.

Pinguine izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Berlīnes Eisbaren.

Vasiļjevs rezultatīvi piespēlēja Krēfeldes komandas vienīgo vārtu guvumā, kad Daniels Pjeta desmitajā minūtē atklāja dueļa rezultātu. Tiesa, mača 43.minūtē mājinieki panāca neizšķirtu, bet pēcāk pagarinājumā guva arī uzvaru.

Eisbaren rindās rezultatīvu piespēli veica bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas Dinamo slovāku leģionārs Milans Jurčina, kurš pirms tam šo sezonu aizvadīja KHL izslēgšanas spēlēs neiekļuvušajā Horvātijas klubā Zagrebas Medveščak.

Vasiļjevs šo maču noslēdza ar vienu metienu pa vārtiem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon aizvadītajās 47 spēlēs latvietis guvis desmit vārtus un atdevis 24 rezultatīvas piespēles.

Savukārt pie uzvaras otrdien izdevies tikt pieredzējušā aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētajai Augsburgas Panther, kas viesos ar 5:4 (1:1, 2:0, 1:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Diseldorfas EG vienību.

Reķis šo spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

DEL kopvērtējumā līderpozīciju ieņem Eisbaren, kas izcīnījusi 84 punktus 47 spēlēs. Panther ar 63 punktiem ieņem 12.vietu, kamēr Pinguine ar 49 punktiem joprojām atrodama pēdējā, 14.pozīcijā.