Rīgā +17 °C
Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

LMT futbola virslīgas priekšpēdējā 26.kārtā Rīgas Skonto futbolisti savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar FK Ventspils komandu un nodrošināja Latvijas čempionu titulu. Pēdējo reizi skontieši valsts čempionu godā bija 2004.gadā.Pirms pēdējās kārtas Skonto ventspilniekus apsteidz par sešiem punktiem.

Divus punktus no FK Ventspils atpaliek Liepājas metalurgs.13.minūtē FK Ventspils komandu vadībā izvirzīja Artūrs Zjuzins, taču septiņas minūtes līdz pārtraukumam Kaspars Dubra panāca izlīdzinājumu - 1:1.53.minūtē Jurijs Žigajevs ar lielisku sitienu no 20 metriem vārtu augšējā stūrī otrreiz pārspēja mājinieku vārtsargu Ikstenu. Taču otrā puslaika vidū rīdzinieki atguva iniciatīvu un Igors Tarasovs 16 minūtes līdz beigām otro reizi panāca neizšķirtu - 2:2.Spēles izskaņā pārsvars atkal bija Ventspils futbolistiem, tomēr skontieši spēja nosargāt sev labvēlīgu iznākumu.

Citās svētdienas spēlēs Liepājas metalurgs Ventspilī ar 6:0 (2:0) sagrāva FC Tranzit komandu, Rēzeknes Blāzma uzvarēja Jūrmala-VV 2:1 (1:1), FK Jaunība zaudēja FK Jelgava futbolistiem 0:1 (0:1), bet Olimps/RFS piekāpās Daugavpils Daugavai 0:2 (0:1).

Cīņā par sudraba godalgām 7.novembrī FK Ventspils tiksies ar FC Tranzit futbolistiem, bet Liepājas metalurgs - ar Olimps/RFS komandu.