Rīgā +18 °C
Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Skonto uzvar Tobol futbolistus un iekļūst Sadraudzības kausa ceturtdaļfinālā

Latvijas čempioni Skonto futbolisti Sadraudzības kausa izcīņas trešajā spēlē otrdien Sanktpēterburgā ar 3:0 (0:0) pieveica Jura Laizāna pārstāvēto Kazahstānas komandu Kostanajas Tobol un kvalificējās turnīra ceturtdaļfinālam.Divus vārtus Skonto labā otrā puslaika vidū triju minūšu laikā guva brazīlieši Fabiu Pereira un Natans Žuniors (11 m), bet 77.

minūtē – brīdi pēc tam, kad rīdzinieku vārtsargs Ikstens bija neitralizējis pretinieku izgājienu viens pret vienu – Kristaps Blanks panāca 3:0.Iepriekš Skonto ar 2:0 uzvarēja Armēnijas komandu Mika, nospēlēja 1:1 ar Uzbekistānas klubu Bunedkor un ar septiņiem punktiem turnīra tabulā ieņēma pirmo vietu.

Ceturtdaļfinālā Skonto futbolisti tiksies ar grupas otro spēcīgāko komandu Istiklol no Tadžikistānas, informēja Latvijas klubā.