Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valmieras Drāmas teātris

Liesmojoša tumsa un vārds

Valmieras teātra jaunajā 2021./2022. gada sezonā ieplānotas deviņas pirmizrādes, kuru vidū būs gan latviešu oriģināldramaturģijas, gan arī klasikas iestudējumi. To izvēle balstīta, meklējot plašākas iespējas talantu atklāsmei desmit jaunajiem teātra aktieriem, kuri no šīs sezonas Valmierā uzsāk pilnvērtīgu darbu, laikrakstu Diena informēja Valmieras teātra pārstāve Marta Cekule.

Valmieras teātris izziņo 99. sezonas jauniestudējumus

Valmieras teātrī jaunajā sezonā plānotas deviņas pirmizrādes. To vidū būs gan latviešu oriģināldramaturģija, gan pasaules klasika. Darbi izvēlēti ar nolūku atklāt savu talantu desmit jaunajiem aktieriem, kuri no šīs sezonas Valmierā sāk pilnvērtīgu darbu

Valmieras teātris 4. augustā sāks jauno sezonu

Augustā, pirms Valmieras teātra rekonstrukcijas uzsākšanas, skatītāji varēs apmeklēt četrus iestudējumus Apaļajā zālē, to vidū būs Deivida Lindsija-Ebeira Labie cilvēki, Stīvena Karama Ģimene, sociāli aktīvā izrāde Latvijas lepnums. Un aizspriedumi un Māras Zālītes Dzīvais ūdens

Māceklis atdalās no Skolotāja

"Ilgi meklēju," tā par savu režijas diplomdarba iestudējumu Valmieras teātrī saka Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) beidzēja Ilze Bloka. "Šis ir tāds laiks, ka gribējās, lai luga, ko iestudēšu, rezonētu ar mani. Biju izpētījusi gandrīz visu Kroders.lv bibliotēku."

Valmieras teātris rīkos labdarības izrādi vakcinētajiem medicīnas darbiniekiem

Valmieras teātris, piedaloties pilotprojektā un Latvijā izmēģinot sarīkot epidemioloģiski drošus kultūras pasākumus Covid-19 pandēmijas apstākļos, pateicībā par pandēmijas laika rūpēm 12. jūnijā rīkos labdarības izrādi vakcinētajiem medicīnas darbiniekiem, īpaši uzrunājot Vidzemes slimnīcas personālu un Valmieras ģimenes ārstus, informēja teātra pārstāve Marta Cekule.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide