Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Hokejs

Vēsturisks panākums: Latvijas U-18 hokejisti izcīna vietu PČ ceturtdaļfinālā(2)

Latvijas U-18 puišu hokeja izlase pirmdien Zviedrijā nodrošināja vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, tādējādi arī saglabājot vietu elites divīzijā. Latvijas jaunie hokejisti B grupas trešajā spēlē Ērnšeldsvīkā ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Slovākijas vienaudžus. Latvijas puiši U-18 izlases vēsturē pirmajā ceturtdaļfinālā, visticamāk, tiksies ar Kanādu.

Atbalstīs jaunos hokeja vārtsargus

Trešdien, 17. aprīlī, izklaides un iepirkšanās centrā Akropole tika atklāta Latvijas jauno hokeja vārtsargu atbalsta programma, kas ir Maxima Latvija un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva. Tā uzsākta, lai sniegtu iespēju hokeja skolu audzēkņiem visā Latvijā treniņu procesā izmēģināt arī vārtsarga pozīciju un palīdzētu piesaistīt vairāk jauno talantu hokejam profesionālā līmenī. Ekipējuma komplekti tiks dāvināti skolām Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Mārupē, Tukumā, Ogrē, Brocēnos, Rīgā, Talsos, Ventspilī un Valmierā.

FOTO: Latvijas hokeja izlasei jaunas formas(4)

Latvijas vīriešu hokeja izlases pārbaudes spēļu formas rotās četru Latvijas kultūrvēsturisko apgabalu - Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales - ģerboņi, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).