Mazais brīnums uz ledus © DIENA

Atvēlēja otrā plāna lomu, bet ieguva galveno balvu. Kanādas valstsvienība pasaules hokeja čempionāta (PČ) finālā apspēlēja Somiju papildlaikā ar 3:2. Pēc piecu gadu pārtraukuma kanādieši ieguva zelta medaļas. Niks Pols finālspēlē iemeta izšķirošo ripu, savukārt Endrū Mandžapani atzina par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

ASV hokejisti cīņā par bronzu sagrauj Vāciju

ASV vīriešu hokeja izlase svētdien Arēnā Rīga izcīnīja 2021.gada pasaules čempionāta bronzas medaļas. ASV hokejisti bronzas spēlē ar rezultātu 6:1 (1:0, 4:0, 1:1) pārspēja Vācijas valstsvienību.

Rīgas Dinamo vienojas ar vēl vienu kanādiešu uzbrucēju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas Dinamo noslēgusi līgumu ar kanādiešu uzbrucēju Emīlu Puarjē, ceturtdien informē klubs. Rīdzinieku sastāvam jau iepriekš pievienojās cits kanādiešu uzbrucējs Hanters Šinkaraks.

Diena vērtē Latvijas hokejistus pasaules čempionātā Rīgā © DIENA

Pēc zaudējuma Vācijai pasaules čempionāta (PČ) apakšgrupu turnīra pēdējā spēlē Rīgā, mājiniekiem turnīrs noslēdzies bez cerētās dalības ceturtdaļfinālā. Laikraksta Diena hokeja apskatnieks Māris Zembergs izvērtējis katra hokejista sniegumu turnīra gaitā. Vairāki mūsu spēlētāji izpelnījušies vērtējumu 4 no 5, bet kāds no cerības neattaisnojušajiem līderiem tikai 1 no 5.

Par krēsliem © DIENA(2)

Līdz pēdējai spēlei Bobs Hārtlijs izlases kritizētājus par zaudējumiem rangā zemāk esošajām komandām Kazahstānai un Norvēģijai varēja apklusināt ar vienu norādi: "Ieskatieties tabulā!" Par spīti tikai divām uzvarām, Latvija pirms mača ar Vāciju saglabāja ļoti labas izredzes kvalificēties ceturtdaļfinālam. Būtu iekļuvuši astoņniekā, netīro veļu varētu iemest miskastē, bet cerības nepiepildījās.

PČ hokejā Rīgā noskaidros četrus pusfinālistus

Latvijas hokeja izlase dalību Rīgā notiekošajā 2021.gada pasaules čempionātā jau noslēgusi, bet ceturtdien četros ceturtdaļfinālos noskaidros pusfinālistus, kuri nedēļas nogalē cīnīsies par medaļām.

Krastenbergs: Nav viegli zaudēt savu skatītāju priekšā

Latvijas hokeja izlase izšķirošajā mačā par vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā sev nepieciešamo rezultātu neguva, jo pretiniece Vācija labi spēlēja aizsardzībā, secina valstsvienības uzbrucējs Renārs Krastenbergs un aizsargs Artūrs Kulda.