Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Motoru sports

ĀTRUMA CILTS: Aktrise Anta Aizupe novērtē Nissan Juke ērtības

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma ĀTRUMA CILTS jaunāko sēriju. Šoreiz studijā pēc Nissan Juke testa viesos aktrise Anta Aizupe un turpināsies Paula Timrota 1000 eiro auto izaicinājums, kā arī gaidāms īpašs stāsts par leģendārāko Japānas ātruma klubu.

Ātruma Cilts diskusija: Kulbergs, Šlēgelmilhs un Jeršovs par LAF prezidenta vēlēšanām

Portāls Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma ĀTRUMA CILTS jaunāko sēriju. Šoreiz ĀTRUMA CILTS studijā būs diskusija par Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) prezidenta vēlēšanām un attīstību nākamajos gados. Savus viedokļus izteiks Andris Kulbergs, LAF prezidenta amata kandidāts, Haralds Šlēgelmilhs, autosportists un uzņēmējs un Ints Jeršovs, viens no Latvijas labākajiem autosporta amatieriem.

VIDEO: Pauls Timrots pie tvaika lokomotīves hibrīda stūres(1)

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma ĀTRUMA CILTS jaunāko sēriju. Šoreiz raidījums stāstīs par F1 lēmumu atteikties no meitenēm starta zonā un kopā ar metālapstrādes lektoru Mārtiņu Ziemeli un unikālu materiālu ražotāju Ričardu Ceriņu skaidros, kas ir inovatīvās autobūves tehnoloģijas un kā tās darbojas.

VIDEO: Vai Haralds Šlēgelmilhs ar kartingu apsteigs Kurbads hokejistu uz slidām?(1)

Hokejs ir ātrākais no komandas sporta veidiem. Tomēr, vai hokejists uz ledus spēj apsteigt ziemas kartingu? Paula Timrota veidotais raidījums ĀTRUMA CILTS piedāvā video no vēsturiskām ātruma sacensībām. Tajās ātrākais latvietis, autosportists Haralds Šlēgelmilhs pie kartinga stūres izaicina hokeja kluba Kurbads uzbrucēju Sandi Zolmani uz slidām ledus trasē.

Video: ĀTRUMA CILTS jaunā sezona ar Paulu Timrotu ir klāt!

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma ĀTRUMA CILTS pirmo sēriju. Jaunajā sezonā varēs sagaidīt ne tikai aizrautīgus piedzīvojumu stāstus, bet dažādi izaicinājumi sagaida arī pašus raidījuma vadītājus. Šoreiz studijas viesis būs Reinis Nitišs, kurš tikko atgriezies no sacensībām Dubajā, kā arī Kaspars un Kārlis Zemīši.

Peteransels izcīna uzvaru Dakaras rallijreida astotajā posmā

Dienu iepriekš sāpīgu neveiksmi piedzīvojušais francūzis Stefans Peteransels svētdien izcīnīja uzvaru Dakaras rallijreida astotajā posmā vieglajām automašīnām, organizatoriem arī paziņojot, ka pirmdien plānotais devītais etaps sliktu laika apstākļu dēļ tiek atcelts.

#ZeKurbulis speciālizlaidums - 2017. gada TOPs piecās nominācijās

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina noskatīties ātruma un piedzīvojumu raidījuma ZeKurbulis šī gada noslēdzošo epizodi. Šoreiz ZeKurbulis komanda atskatīsies uz gada iespaidīgākajiem notikumiem auto un moto sportā un veidos savu uzvarētāju topu.