Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baltijas valstis

Lietuvā nosaka jaunus ierobežojumus Covid-19 izplatības apturēšanai

Lietuvas valdība nolūkā pakļaut kontrolei jaunā koronavīrusa izplatību trešdien nolēmusi no piektdienas uz divām nedēļām aizliegt cilvēku pulcēšanos un masu pasākumus gan iekštelpās, gan brīvā dabā, izņemot sporta un kultūras pasākumus, bet attiecībā uz tiem noteikti jauni ierobežojumi.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 413 cilvēki; Igaunijā - 37

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 433 cilvēkiem, kā arī reģistrēti pieci jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, otrdien paziņojusi Veselības ministrija. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 37 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvas valdība izsludina Covid-19 karantīnu Viļņā, Kauņā un Klaipēdā(3)

Lai ierobežotu straujo jaunā koronavīrusa izplatību, Lietuvas valdība pirmdien nolēmusi no trešdienas izsludināt karantīnu trijās lielākajās valsts pilsētas - Viļņā, Kauņā un Klaipēdā, kā arī Viļņas, Širvintu, Šilales, Traķu un Telšu rajonos, ieviešot stingrākas prasības attiecībā uz aizsargmasku valkāšanu.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 766 cilvēki; Igaunijā - 17(2)

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 766 cilvēkiem, kā arī reģistrēti divi jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, pirmdien paziņojusi Veselības ministrija. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 17 cilvēkiem, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvas Seima vēlēšanās uzvarējuši opozīcijā esošie konservatīvie(3)

Lietuvas Seima vēlēšanās ir uzvarējusi opozīcijā esošā konservatīvā partija Tēvzemes savienība - Lietuvas kristīgie demokrāti, kas varētu veidot valdošo koalīciju ar divām liberālām partijām, liecina vēlēšanu otrās kārtas rezultāti pēc balsu saskaitīšanas visos 1914 balsošanas iecirkņos.

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 603 cilvēki; Igaunijā - 60(6)

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 603 cilvēkiem, kā arī reģistrēti pieci jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19. Savukārt Igaunijā diennakts laikā inficēšanās atklāta 60 cilvēkiem, svētdien pavēstīja valstu veselības dienesti.

Vairāk Baltijas valstis