Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kriminālziņas

Aizturēti Kauguru pasta nodaļas aplaupītāji(4)

Aizdomās par bruņotu laupīšanu, kas tika izdarīta šā gada septembrī no Kauguru pasta nodaļas, Valsts policija (VP) ir aizturējusi divus vīriešus. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka noziegums bijis rūpīgi plānots. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, aizturētajiem piemēroti drošības līdzekļi un uzlikts arests mantai.

Kurzemē brīvdienās sadurti trīs cilvēki, divi gājuši bojā(2)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kurzemes reģionā notikuši kopumā trīs noziedzīgi nodarījumi, kur ar nazi mēģināts nodarīt miesas bojājumus cilvēkam – divos gadījumos iestājusies cietušās personas nāve, vienā – cietušais nogādāts slimnīcā. Visos gadījumos personas bijušas savstarpēji pazīstamas, divos gadījumos aizdomās par noziedzīga nodarījuma veikšanu tiek turētas sievietes, vienā – vīrietis. Noskaidrots, ka visos gadījumos konflikti radušies kopīgas alkohola lietošanas laikā.

Naktī Mangaļostas rajonā atrasts jaunas sievietes līķis(5)

Naktī ugunsdzēsēji un glābēji steidzās uz Mangaļostas rajonu, kur Daugavas krastā aculiecinieki atrada jaunas sievietes līķi, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUDG) pārstāve Inta Palkavniece.

Pašmāju viltus ziņu darboni Endziņu atbrīvo no ieslodzījuma(10)

Nepatiesu ziņu radīšanā un publicēšanā apsūdzētais Niks Endziņš ir atbrīvots no apcietinājuma un viņam ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, neminot aizdomās turētā vārdu, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas (VP) pārstāve Gita Gžibovska.

Latvijā aizturēts Ukrainas bankas CityCommerce Bank līdzīpašnieks

Latvijā aizturēts viens no Ukrainas bankas CityCommerce Bank īpašniekiem Reinis Tumovs, kurš tiek turēts aizdomās par teju 300 miljonu grivnu (9,5 miljonu eiro) piesavināšanos, ceturtdien paziņoja Ukrainas Nacionālās policijas ekonomikas aizsardzības departamentā.

Rēzeknes pusē traģiskas avārijas upurim atklāj arī durtas brūces

7.novembrī agri no rīta Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē tika saņemta informācija par to, ka Rēzeknes novada Silmalas pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka automašīna Nissan nobraukusi no ceļa braucamās daļas un apgāzusies, bet automašīnas vadītājs diemžēl gājis bojā negadījuma vietā, vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.