Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kriminālziņas

Drošības policija par iespējamām pretvalstiskām darbībām aiztur Gapoņenko(9)

Piektdien, 20. aprīlī, Drošības policija (DP) ir aizturējusi vienu personu par iespējamām pret Latvijas Republiku vērstām darbībām. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka tas ir nereģistrētā veidojuma Nepilsoņu kongress vadītājs Aleksandrs Gapoņenko. Gapoņenko aizturēšanu aģentūrai LETA apstiprināja arī viņa advokāte Imma Jansone, kura gan nezināja, kāpēc viņš aizturēts. Advokāte ir ceļā pie klienta, kurš šodien tikšot pratināts. Pats Gapoņenko uz aģentūras LETA zvaniem neatbildēja, jo viņa tālrunis ir izslēgts.

Vecrīgā izvicina dūres dāmas dēļ(1)

Svētdien, 15. aprīlī, neilgi pēc plkst.2 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja kaujamies divus jaunus vīriešus.

Ludzas novadā atsavina nelikumīgi glabātus šaujamieročus

Pagājušās nedēļas beigās Valsts policijas (VP) Ludzas iecirkņa policisti konfiscēja vairākus nelikumīgi glabātus šaujamieročus, ka arī aizdomās par saistību ar nelikumīgu šaujamieroču glabāšanu aizturēja Ludzas novada iedzīvotāju, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Ksenija Belova.

Ģimene Jūrmalā apbedīšanai saņem svešu līķi(1)

Valsts policijā sākts kriminālprocess par gadījumu, kad patlaban nezināmu iemeslu dēļ ģimene no Jūrmalas apbedījusi svešu vīrieti, domādama, ka zemes klēpī gulda savu pēkšņi mirušo tuvinieku, aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska.

Aizdomās par Rīgas centra viesnīcā izdarītu slepkavību aizturēts ārvalstnieks(3)

Svētdienas pievakarē Valsts policija (VP) saņēma informāciju par kādā Rīgas centra viesnīcā atrastu mirušu sievieti ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policisti ieguva informāciju, ka noziegumu, iespējams, izdarījis ārvalstnieks, kurš bija apmeties viesnīcā kopā ar bojāgājušo sievieti. Pateicoties policistu ātrai rīcībai vīrietim neizdevās aizbēgt no valsts, un viņš nekavējoties tika aizturēts, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Gita Gžibovska.

Agresīvi vecāki draudējuši bāriņtiesas pārstāvi "sacirst ar cirvi"(1)

Valsts policijas (VP) mikroautobuss Jaunjelgavas novadā 24. martā aizdedzināts, kad bāriņtiesa no ģimenes izņēma trīsarpus gadus vecu meitenīti, aģentūru LETA informēja Jaunjelgavas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāja Santa Stoķe. Bērna vecāki bijuši alkohola reibumā. Draudi izteikti arī bāriņtiesas pārstāvei, kuru agresīvie vecāki draudējuši "sacirst ar cirvi".

Jaunjelgavas novadā nodedzina policijas busiņu(2)

Jaunjelgavas novadā, pildot dienesta pienākumus, konfliktā cietis kāds policijas darbinieks, turklāt nodedzināts arī Valsts policijas (VP) mikroautobuss, aģentūru LETA informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Par egles dedzināšanu vīrietim draud pat 10 gadi cietumā(17)

Pabeigta izmeklēšana lietā par ļaunprātīgu svētku egles dedzināšanu Kuldīgā šī gada sākumā, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī. 1988. gadā dzimušajam aizdomās turētajam, ja viņa vaina tiks pierādīta tiesā, var piespriest pat 10 gadus ilgu cietumsodu.

Aiztur filmu studijas apzadzējus

Policija aizdomās par filmu studijas apzagšanu aizturējusi divus vīriešus, un likumsargiem izdevies arī atgūt lielāko daļu no nozagtajām mantām, portālu Diena.lv informēja Valsts policija.