VEF Rīga nonāk vienas uzvaras attālumā no LBL fināla

VEF Rīga basketbolisti pirmdien nonāca vienas uzvaras attālumā no OlyBet Latvijas Basketbola līgas (LBL) fināla. Rīdzinieki pusfināla otrajā spēlē viesos ar rezultātu 104:77 (20:26, 30:16, 24:20, 30:15) pārspēja Ogres basketbolistus, sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.

Nets bez Kuruca laukumā nonāk viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien netika laukumā, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 108:112 (33:24, 30:33, 28:28, 17:27) piekāpās Filadelfijas 76ers, nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

Žagars pieteicies NBA draftam

Talantīgais latviešu basketbolists Artūrs Žagars pieteicies šī gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftam, ziņo ESPN.

Nets nonāk iedzinējos sērijā pret 76ers

Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas Nets komanda ceturtdien nonāca iedzinējos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā pret Filadelfijas 76ers_.

Spurs izvirzās vadībā sērijā pret Nuggets

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien tika pie ierobežota spēles laika, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda pārņēma vadību Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā.

Timma izglābj Himki komandu no zaudējuma Ņižņijnovgorodā

Latviešu basketbolists Jānis Timma trešdien demonstrēja teicamu sniegumu VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta mača izšķirošajos brīžos un izglāba viņa pārstāvēto Maskavas apgabala Himki komandu no negaidīta zaudējuma Ņižņijnovgorodā.

Mavericks treneris: Kristaps nav otrs Dirks

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas Mavericks galvenais treneris Riks Kārlails intervijā ESPN Dallas raidstacijai izcēla Kristapa Porziņģa darba ētiku, kā arī cer, ka basketbola apskatnieki un fani, nākotnē spēs saskatīt, ka latvietis ir tikpat īpašs spēlētājs kā vācu leģenda Dirks Novickis.

Bertāns un Spurs izlaiž pārsvaru pret Nuggets, sērijā 1-1

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns otrdien guva trīs punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē, viņa pārstāvētajai Sanantoni "Spurs" komandai ciešot zaudējumu.