Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Basketbols

Knicks janvārī aizvadīs NBA maču Londonā

Latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas Knicks 2019.gada janvārī Londonā aizvadīs regulārā čempionāta maču ar Vašingtonas Wizards, vēsta līga.

Ar līderiem līgos treniņos © DIENA

Ducis Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības spēlētāju kopš pirmdienas lej sviedrus treniņos, gatavojoties izšķirošajām Pasaules kausa (PK) kvalifikācijas pirmās kārtas spēlēm Stokholmā un Kijevā. "Prieks, ka šoreiz sastāvā būs visi labākie, izņemot savainoto Kristapu Porziņģi. Spēļu likme ir ļoti augsta, tāpēc jābūt tām gataviem, " kaujinieciski ir noskaņots komandas kapteinis Jānis Blūms.

Vienojas izveidot apvienoto Latvijas un Igaunijas vīriešu basketbola līgu

Panākta principiāla vienošanās par apvienotās Latvijas un Igaunijas vīriešu basketbola līgas izveidi, aģentūrai LETA atklāja Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins. Runas par vienotas vīriešu basketbola līgas izveidi klīst jau kādu laiku, bet šobrīd Latvijas un Igaunijas puses panākušas principiālu vienošanos. Tagad nolemts turpināt intensīvu darbu pie dažādu praktisku jautājumu risināšanas, piemēram, leģionāru limita un izspēles kārtības.

Rozenberga atgriezusies vēl spēcīgāka © DIENA

Raibs kā dzeņa vēders pēdējais gads izvērtās Latvijas basketbolistei Ditai Rozenbergai, kura iepriekšējā vasarā tika plānota kā viena no valstsvienības vadošajām spēlētājām Eiropas čempionātā, taču neilgi pirms došanās uz Prāgu uzbrucējai plīsa ceļgala krusteniskās saites. Pēc septiņu mēnešu piespiedu pauzes Dita janvārī atgriezās basketbolā, debitēja Eirolīgā un nosargāja vietu Itālijas čempionāta elitē, turklāt katrs no šiem panākumiem paveikts cita kluba sastāvā.

Kurucs neatsauc savu dalību no NBA drafta

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs, kurš šosezon piedzīvoja debiju valstsvienībā, nav atsaucis dalību no 2018. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta, līdz ar to varētu tikt izraudzīts 21. jūnijā gaidāmajā ceremonijā, kas notiks Bruklinā. To, ka Kurucs paturējis savu vārdu NBA drafta pieteikumā, pirmdien atklāja viņa aģents Artūrs Kalnītis.