Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Futbols

LFF prezidenta vēlēšanas: Ļašenko bukmeikeru favorīts cīņā ar Gorkšu un Kļaviņu(3)

Nākamās nedēļas nogalē Latvijas Futbola federācijas kongresā tiks aizvadītas ārkārtas prezidenta vēlēšanas, pēc kurām pašreizējais prezidents Guntis Indriksons pārtrauks savu ilggadējo darbu. Kurš kļūs par viņa aizstājēju? Sporta totalizators Betsafe, ņemot vērā futbola sabiedrības aktualitātes un noskaņas, uzvaru vēlēšanās paredz Vadimam Ļašenko, pašreizējajam Telpu futbola asociācijas prezidentam.

Kapteinis meklē kuģi © DIENA(6)

Ilggadējais Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs ir viens no trim kandidātiem nākamo piektdien, 27. aprīlī, gaidāmajās Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanās. Kamēr viņa konkurenti sola balsstiesīgajiem LFF biedriem piena upes ķīseļu krastos, Gorkša galvenais sauklis pirmsvēlēšanu kampaņā ir futbola sabiedrības tikumu un domāšanas maiņa.

Funkcionārs, nevis revolucionārs © DIENA(1)

Mērķtiecīgs, apņēmīgs un strādīgs – tāds ir iespaids par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidātu Vadimu Ļašenko pēc pirmās tikšanās reizes. Ne bez panākumiem veiktais darbs Latvijas Telpu futbola asociācijā (LTFA), kur Ļašenko prezidenta amatā ir jau ceturto gadu, būs vairojis 34 gadus vecā uzņēmēja pārliecību par savām organizatoriskajām spējām. Intervijā Dienai viens no trim LFF prezidenta amata kandidātiem iepazīstina sabiedrību ar savu redzējumu par virzienu, kādā Latvijas futbolam jāattīstās.