Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Futbols

Futbola fans tiešraides laikā uzmācas sporta žurnālistei © DIENA(2)

Kolumbijas žurnāliste Džulieta Gonzalesa Terana, kura veido reportāžas no Pasaules kausa futbolā finālturnīra medija Deutsche Welle spāņu valodas versijai, pildot darba pienākumus, piedzīvojusi ļoti nepatīkamu brīdi - kāds futbola līdzjutējs viņu tiešraides laikā apgrābstīja un noskūpstīja. Žurnāliste spēja saglabāt mieru un turpināja reportāžu, bet nu pēc notikušā paudusi viedokli par līdzjutēja izdarībām.

Kosta: Nesacenšos ar Ronaldu

Spānijas futbola izlases uzbrucējam Djego Kostam galvenais ir komandas uzvaras, nevis sacensība par rezultatīvākā spēlētāja balvu Pasaules kausa finālturnīrā.

Kostas vārti nodrošina Spānijai uzvaru pār Irānu

Spānijas futbola izlase Krievijā notiekošā Pasaules kausa finālturnīra mačā trešdien Kazaņā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Irānu, savā otrajā B apakšgrupas spēlē tiekot pie pirmās uzvaras turnīrā.

Urugvaja PK mačā uzveic Saūda Arābiju

Urugvajas futbola izlase trešdien Pasaules kausa finālturnīra A apakšgrupas mačā Rostovā pie Donas ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Saūda Arābiju, tādējādi iekļūstot astotdaļfinālā, kur līdz ar to iekļuvusi arī Krievija.

Lidosta Madeirā nomaina jautrību izsaukušo Ronaldu krūšutēlu ar citu © DIENA(1)

Pērn martā Madeiras salas Santakrušas lidostā atklātais portugāļu futbola superzvaigznes Krištianu Ronaldu bronzā veidotais krūšutēls pēc paša Ronaldu tuvinieku lūguma nomainīts ar citu, jo sākotnējais daļā līdzjutēju izraisījis pretrunīgu reakciju - gan neizpratni, vai krūšutēls tik tiešām vispār ir līdzīgs Ronaldu, gan uzjautrināšanos par atveidotajiem sejas pantiem.