Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Notikumi

Supernova 2019 dalībnieki atklāj, kā gatavojas konkursa finālam

Sestdien,16. februārī, astoņi LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 finālisti sacentīsies par iespēju pārstāvēt mūsu valsti 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. Dažas dienas pirms izšķirošās cīņas dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās fināla priekšnesumam un kā viņi vērtē savas izredzes piedalīties Eirovīzijā.

Vegānfestivāls šogad noritēs Esplanādē

Jau trešo reizi noritēs biedrības Dzīvnieku brīvība rīkotais videi draudzīgo garšu pasākums Vegānfestivāls, kas visas dienas garumā notiks 24. augustā. Kā norises vieta šogad izvēlēta Esplanāde.

FOTO: Supernova 2019 finālu sasniedz arī Dziļi Violets, Double Faced Eels, Markus Riva un Carousel © DIENA(4)

Sestdienas vakarā LTV1 tiešraidē norisinājās LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 otrais pusfināls. Tajā tika noskaidroti atlikušie četri dalībnieki, kuri kopā ar pirmā pusfināla uzvarētājiem 16. februārī Supernova 2019 lielajā finālā sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā.

Šovakar uzzināsim atlikušos četrus Supernova 2019 konkursa finālistus(4)

Sestdienas vakarā LTV1 tiešraidē plkst.21:25 norisināsies LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 otrais pusfināls. Tajā tiks noskaidroti atlikušie četri dalībnieki, kuri kopā ar pirmā pusfināla uzvarētājiem 16. februārī Supernova 2019 lielajā finālā sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā.

Supernova 2019 pusfinālists Aivo Oskis prezentējis dziesmas video

Draugu un atbalstītāju ieskauts, pagājušās sestdienas, 19. janvāra vakarā, Vecrīgas klubā Radio Bārs dziedātājs Aivo Oskis prezentēja dziesmas Somebody’s Got My Lover video klipu. Ar šo dziesmu 26. janvāra vakarā Aivo startēs konkursa Supernova 2019 pirmajā pusfinālā.

Supernova žūrijai šogad pievienosies Linda Leen, Ralfs Eilands un Artis Dvarionas

Sestdien, 26. janvārī LTV1 tiešraidē plkst.21:25 varēs vērot LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 pirmo pusfinālu. Šogad dziesmas un priekšnesumus, kas pretendē pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, vērtēs žūrija, kuru jau otro gadu vadīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv mūzikas redaktors DJ Rudd. Abos pusfinālos viņam šogad pievienosies mūziķi Linda Leen un Ralfs Eilands, kā arī Radio SWH programmu producents, mūziķis Artis Dvarionas.

Supernova 2019 pusfinālists Edgars Kreilis prezentē dziesmu un video(1)

Šī gada mūzikas un autoru izpildītāju konkursa Supernova 2019 viens no pusfināla dalībniekiem, jelgavnieks Edgars Kreilis prezentē klausītājiem savu dziesmu Cherry Absinthe, kam izveidots arī lirikas video. Edgars ir viens no 16 pusfinālistiem, kurš jau 26. janvārī cīnīsies par iespēju tikt konkursa finālā.

FOTO: Fonokluba skatuvi pārņem nekvalitatīvās mūzikas censoņi

Turpinot nu jau deviņus gadus ilgušo tradīciju, Cēsu _Fonoklubs- jauno gadu iesāka ar Nekvalitatīvās mūzikas nakti, kas pulcējusi prāvu pulku mūziķu un klausītāju - 5. janvārī Cēsu kluba skatuve kļuva par eksperimentālu platformu gan pieredzes bagātiem mūziķiem, gan tādiem, kuri citos apstākļos uz skatuves dēļiem nekāptu. Nekvalitatīvās mūzikas nakts pulcēja deviņas muzikālās apvienības, performancēm skanot vienai pēc otras līdz agrai rīta stundai, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvji.

Pašmāju reperi aicina uz koncertu sēriju Republikas Tūre

Latvijas hiphopa mākslinieki - Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi - aicina uz koncertu sēriju Republikas Tūre Latvijas pilsētās, kur būs iespēja baudīt četrus koncertus vienā vakarā, kā arī dzirdēt izpildītāju kopīgās dziesmas.

FOTO: LNSO Vecgada koncerts

Svinot gada nogali, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris Lielajā ģildē aizvada jau par tradīciju kļuvušos Vecgada koncertus. Pirmo no tiem apmeklēja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, kas ir LNSO patronese, kā arī daudzi citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Janvārī trešo reizi notiks Riga street food festivāls

2019. gada 12. janvārī Vecrīgā trešo gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb Riga Street food festival, kurā četrpadsmit Rīgas restorānu šefpavāri izies ielās, lai apmeklētājus sildītu ar aizvien radošākām nepieradinātās Latvijas garšām, kas drosmīgākas par restorānu ēdienkartēs sastopamajām.

Šovakar sākas labdarības maratons Dod pieci!

Pirmdien, 17. decembrī plkst.19 sāksies ikgadējais Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons Dod pieci!. Radio Pieci.lv dīdžeji – Toms Greviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale – uz 148 stundām tiks ieslēgti īpašā stikla studijā Doma laukumā, lai sešas diennaktis atskaņotu par ziedojumiem izvēlētās dziesmas un rosinātu diskusijas par laimīgu bērnu audzināšanas priekšnoteikumiem mūsdienu sabiedrībā.

Vairāk Notikumi