Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Notikumi

FOTO: Mūsu olimpieši Siguldā piedalās Zaķu skrējienā

Latvijas olimpieši, brāļi Andris un Juris Šici, Inārs Kivlenieks, Martins Dukurs un Ulla Zirne, skrienot aizraujošā un jautrā Zaķu skrējienā, sestdien Siguldā atklājuši 4. Šūpoļu festivālu, ka līdz 22. aprīlim aicina izšūpoties unikālās un neparastās mūziķu, mākslinieku, uzņēmēju un novadnieku ģimeņu radītās šūpolēs, kā arī izbaudīt īpašu programmu ģimenēm ar bērniem un citas aktivitātes.

Positivus aicina pieteikties dizainerus dalībai festivāla tirdziņā

Positivus tirdziņš ir daļa no festivāla apmeklētāju pieredzes un gadu gaitā ir kļuvusi par neatņemamu tās sastāvdaļu un vienu no gaidītākajiem notikumiem. Arī šogad no 26. līdz 27. jūlijam Salacgrīvā, koncertu starplaikos nesteidzīgi klīstot gar raibajiem un košajiem stendiem, būs iespēja novērtēt un iegādāties oriģinālus un kvalitatīvus dizaineru darbus. No šodienas līdz pat 15. maijam festivāla organizatori aicina pieteikties dizainerus dalībai festivāla tirdziņā.

FOTO: Atklāj Ainaram Virgam veltītu fotoizstādi

Ceturtdienas, 4. aprīļa, pēcpusdienā Liepājas latviešu biedrības namā interesenti pulcējās uz Ainara Virgas 55 gadu jubilejai veltītās izstādes Virga in action atklāšanu, kurā fotogrāfa Aigara Hibnera spilgtākajos notvertajos mirkļos atainots mūziķa skatuves dzīves laika posms no festivāla Liepājas Dzintars laikiem līdz pat šim gadam, portālu Diena.lv informēja Liepājas latviešu biedrības nama pārstāve Amanda Anna Millere.

FOTO: Atklāj tirdzniecības centru Akropole(4)

Ceturtdien Rīgā, Maskavas ielā 257, atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs Akropole, kurā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp ap 140 modes un dzīvesstila preču veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji, jaunais kinoteātris Apollo Kino, O’Learys izklaides zona, hokeja spēlēšanai un slidošanai piemērota ledus arēna, Lemon Gym sporta klubs, kā arī 30 dažādi restorāni un kafejnīcas, portālu Diena.lv informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

Bezmaksas festivāls Fono Cēsis izsludina norises vietu un laiku

Mūzikas festivāla Fono Cēsis pārstāvji izziņojuši pasākuma norises datumus un vietu. Festivāls, kā ik gadu, notiks Cēsu pilsētas svētku laikā, kas šogad būs 19. un 20. jūlijā. Norises vieta - par Smilšu laukumu dēvētais Uzvaras bulvāris 22. Paralēli pasākumi norisināsies arī Fonoklubā, portālu Diena.lv informēja festivāla organizatori.

Dzelzceļa muzejs aicina uz industriālo pārgājienu Jelgavā

Šī gada 13. aprīlī Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs, uzsākot industriālo pārgājienu otro sezonu, aicina ikvienu doties aizraujošā sešu stundu pārgājienā Jelgavā - No lokomotīvju depo līdz agresīvajai vārnai, portālu Diena informē Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja.

Zināmi uzvarētāji Latvijas skolu atvērto datu hakatonā

Pirmajā Latvijas skolu atvērto datu hakatonā uzvaras laurus 1. - 9. klašu grupā plūca Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas komanda OPLoRD, kura, izmantojot atvērtos datus, izveidoja reģionālo autobusu maršrutu simulatoru, savukārt 10. - 12. klašu grupā uzvarēja Rīgas 10. vidusskolas komanda The Conquerors, piedāvājot mobilo lietotni, kas atgādina par medikamentu lietošanu, portālam Diena.lv atklāj Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija.

Bez viedierīcēm un alkohola - tuvojas Klusuma festivāls

Vasaras otrajā pusē - 16. un 17. augustā - Liepājā gan jūras krastā, gan priežu ieskautajos Dienvidu fortos norisināsies Klusuma festivāls. Norises vieta apzināti veidota kā akustiska un mierīga vide, kurā festivāla viesi varēs uz laiku atkāpties no aktīvās ikdienas un atpūsties mierā, portālu Diena.lv informēja pasākuma rīkotāji.

Galda spēle Populists - Eiropas Jaunatnes Kārļa Lielā balvas 2019 uzvarētājs Latvijā

Par Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas 2019 nacionālo uzvarētāju Latvijas eiroparlamentāriešu un jauniešu pārstāvju žūrija atzinusi Latvijas Debašu asociācijas QUO Tu domā? izstrādāto galda spēli Populists. Tālāk projekts sacentīsies ar citu Eiropas Savienības (ES) valstu nacionālajiem uzvarētājiem. Visas Eiropas uzvarētājus paziņos apbalvošanas ceremonijā šī gada 28. maijā Āhenē, Vācijā, portālu Diena.lv informēja Eiropas Parlamenta preses sekretāre Latvijā Signe Znotiņa - Znota. Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas uzvarētājs iegūs naudas prēmiju 7500 eiro apmērā, otrās vietas ieguvējs - 5000 eiro, bet trešais labākais - 2500 eiro.

FOTO: Kosmiskā ballītē atzīmē portāla Labs of Latvia jaunatklāšanu(3)

Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konferences TechChill ietvaros Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ceturtdien atzīmējusi tehnoloģiju un inovāciju portāla Magnetic Latvia | Labs of Latvia jaunatklāšanu. Kosmiskā ballītē mākslas centrā Zuzeum pulcējās gan Latvijas izcilākie prāti – zinātnieki, uzņēmēji un tehnoloģiju entuziasti, gan konferences viesi no ārvalstīm.

Supernova 2019 dalībnieki atklāj, kā gatavojas konkursa finālam

Sestdien,16. februārī, astoņi LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 finālisti sacentīsies par iespēju pārstāvēt mūsu valsti 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. Dažas dienas pirms izšķirošās cīņas dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās fināla priekšnesumam un kā viņi vērtē savas izredzes piedalīties Eirovīzijā.

Vegānfestivāls šogad noritēs Esplanādē

Jau trešo reizi noritēs biedrības Dzīvnieku brīvība rīkotais videi draudzīgo garšu pasākums Vegānfestivāls, kas visas dienas garumā notiks 24. augustā. Kā norises vieta šogad izvēlēta Esplanāde.

FOTO: Supernova 2019 finālu sasniedz arī Dziļi Violets, Double Faced Eels, Markus Riva un Carousel © DIENA(4)

Sestdienas vakarā LTV1 tiešraidē norisinājās LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 otrais pusfināls. Tajā tika noskaidroti atlikušie četri dalībnieki, kuri kopā ar pirmā pusfināla uzvarētājiem 16. februārī Supernova 2019 lielajā finālā sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā.

Šovakar uzzināsim atlikušos četrus Supernova 2019 konkursa finālistus(4)

Sestdienas vakarā LTV1 tiešraidē plkst.21:25 norisināsies LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 otrais pusfināls. Tajā tiks noskaidroti atlikušie četri dalībnieki, kuri kopā ar pirmā pusfināla uzvarētājiem 16. februārī Supernova 2019 lielajā finālā sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā.

Supernova 2019 pusfinālists Aivo Oskis prezentējis dziesmas video

Draugu un atbalstītāju ieskauts, pagājušās sestdienas, 19. janvāra vakarā, Vecrīgas klubā Radio Bārs dziedātājs Aivo Oskis prezentēja dziesmas Somebody’s Got My Lover video klipu. Ar šo dziesmu 26. janvāra vakarā Aivo startēs konkursa Supernova 2019 pirmajā pusfinālā.

Supernova žūrijai šogad pievienosies Linda Leen, Ralfs Eilands un Artis Dvarionas

Sestdien, 26. janvārī LTV1 tiešraidē plkst.21:25 varēs vērot LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2019 pirmo pusfinālu. Šogad dziesmas un priekšnesumus, kas pretendē pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, vērtēs žūrija, kuru jau otro gadu vadīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv mūzikas redaktors DJ Rudd. Abos pusfinālos viņam šogad pievienosies mūziķi Linda Leen un Ralfs Eilands, kā arī Radio SWH programmu producents, mūziķis Artis Dvarionas.

Supernova 2019 pusfinālists Edgars Kreilis prezentē dziesmu un video(1)

Šī gada mūzikas un autoru izpildītāju konkursa Supernova 2019 viens no pusfināla dalībniekiem, jelgavnieks Edgars Kreilis prezentē klausītājiem savu dziesmu Cherry Absinthe, kam izveidots arī lirikas video. Edgars ir viens no 16 pusfinālistiem, kurš jau 26. janvārī cīnīsies par iespēju tikt konkursa finālā.

Vairāk Notikumi