Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Notikumi

Festivāls Positivus aicina pieteikties palīgus(2)

No 17. aprīļa sākusies palīgu pieteikšanās dalībai festivālā Positivus. Pasākuma rīkotāji aicina talkā aktīvus, atbildīgus un radošus jauniešus, kuri palīdzētu organizēt 12. Positivus festivālu, kas no 20. līdz 22. jūlijam norisināsies Salacgrīvā.

Jau nākamnedēļ Rīgā uzstāsies Rag'n'Bone Man

Jau nākamnedēļ, 27. aprīlī koncertzālē Palladium pasaules turnejas Grande Reserve Tour ietvaros uzstāsies BRIT Award 2017, BBC Music Award 2018 un Echo Award 2017 balvu ieguvējs Rag’n’Bone Man .

RTU studentes modes skatē Ķīpsalas pavasaris godinās Latvijas kultūru un vēsturi(1)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) topošās dizaineres 23. aprīlī aicina modes un stila lietpratējus, kā arī visus pārējos interesentus uz modes skati Ķīpsalas pavasaris 2018, kuras tēma būs Latvijai 100. Tā notiks Ķīpsalas ielā 6 plkst.16 un plkst.19.

Ķīpsalā varēs aplūkot jaunāko Sisu bruņumašīnu(1)

No 6. līdz 8. aprīlim izstādē Auto 2018 būs unikāla iespēja apskatīt bruņumašīnu Sisu GTP, kas paredzēta speciālu uzdevumu veikšanai un kuras aizsardzības līmenis ir pielāgojams atbilstoši konkrētās militārās operācijas prasībām, portālu Diena.lv informēja izstādes organizatori.

Rīgā uzstāsies britu reperis SCARLXRD

Šā gada 4. jūnijā Mūzikas Namā Daile uzstāsies britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne marius Listhops jeb SCARLXRD. Biļetes jau pieejamas Biļešu Serviss kasēs.

Sasniegts jauns Sieviešu dienas rallija dalībnieku skaita rekords

Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai sestdien, 10. martā, Latvijā tika aizvadīts jau desmitais Sieviešu dienas rallijs. Tajā šogad oficiāli savu dalību reģistrēja un startā pulcējās 800 ekipāžas, jeb 1600 oficiāli reģistrētās dalībnieces – stūrmane un pilote, kas ir jauns dalībnieku skaita rekords.

Pasaulē lielākais dinozauru šovs rudenī atgriežas Rīgā

Pastaiga ar dinozauriem – arēnas šovs, kas veidots, balstoties uz pasaules slavu iemantojušā televīzijas BBC dokumentālo seriālu Walking with Dinosaurs -, rudenī atgriežas Latvijā. Šovs, ko jau redzējuši vairāk nekā deviņi miljoni cilvēku visā pasaulē, 1. un 2. oktobrī norisināsies Arēnā Rīga. Biļešu tirdzniecība uz šovu sāksies 9. martā Biļešu servisā, portālu Diena.lv informēja organizatoru pārstāvji.

VIDEO: Raimonds Elbakjans par pašdiciplīnu un ideju realizēšanu Latvijā(2)

Šā gada 6.martā, Spīķeru koncertzālē pirmo gadu norisināsies Biznesa augstskola Turība studentu veidots aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem Rosinātava. Viens no pasākuma rosinātājiem - Raimonds Elbakjans par to, cik svarīga ir pašdisciplīna, lai realizētu savas idejas gan Latvijā, gan pasaulē.

Astrofiziskais karnevāls © DIENA

Piektdien Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) karnevālā ikviens tā apmeklētājs varēs iejusties paralēlos visumos, kur ceļošana laikā un telpā kļūst iespējama. Festivāla organizatori sola vērienīgus mākslas un radošuma svētkus, bet apmeklētājiem jālauza galvas, domājot par piemērotu apģērbu.

Otrajā Supernova 2018 pusfinālā ar uzvaru pārsteidz Madara un Ritvars

Sestdienas, 10. februāra, vakarā norisinājās otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pusfināls, kurā uzvarēja Ritvars un Madara, portālu Diena.lv informē rīkotāji. 24. februārī viņi pievienosies pirmā pusfināla uzvarētājiem Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim cīņā par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē. Uz skatuves otrajā pusfinālā kāpa arī Markus Riva, RIGA Raggae, Hypnotic, In My Head un Monta.

FOTO: Jelgavā top ledus skulptūras

Jelgavā sācies Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla konkurss, kurā piedalās 33 mākslinieki no 10 valstīm. Vakar tēlnieki izveidoja individuālās ledus skulptūras, kuras līdz festivāla atklāšanai uzglabās saldētavā.

Pirmie SUPERNOVA 2018 finālisti - Liene Greifāne un Edgars Kreilis

Sestdienas, 3. februāra, vakarā norisinājās pirmais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pusfināls, kurā noskaidrojās pirmie divi finālisti. Cīņu par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē turpinās Liene Greifāne un Edgars Kreilis. Uz skatuves pirmajā pusfinālā kāpa arī Katrīna Gupalo and the Black Birds, Rahu The Fool, DVINES, Agnese Stengrevica un grupa Sudden Lights. Supernova vadītāju lomās pirmo reizi iejutās pieredzējusī TV dīva Dagmāra Legante un dziedātājs Justs Sirmais.

FOTO: Aizkadri no Supernova 2018 ģenerālmēģinājuma

Rīgas Kinostudijā svētdien notikusi aktīva gatavošanās Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pirmajam pusfinālam, kurā noskaidrosies pirmie divi finālisti, kas turpinās cīņu par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē. Supernova šovu pirmo reizi vadīs Dagmāra Legante un Justs Sirmais, vēsta Latvijas televīzija.

Vairāk Notikumi