Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Notikumi

Sarunu festivālā LAMPA būs īpaša programma bērniem

Galda spēles un turnīri azartiskajiem, ziepju burbuļi un spēļu kluči rotaļīgajiem, eksperimenti, izrādes un grāmatas zinātkārajiem, multfilmas, radošās darbnīcas un pat ekspedīcija mežā – tik daudzveidīga šogad ir sarunu festivāla LAMPA sarūpētā programma bērniem. Festivāls Cēsu pils parku izgaismos 29. un 30. jūnijā. Ieeja – brīva.

Positivus informē par Bērnu salas festivāla programmu

Lai festivāla Positivus atmosfēru varētu izbaudīt visa ģimene, festivāla teritorijā tiks organizēta īpaša atpūtas vieta pašiem mazākajiem – Bērnu sala. Kamēr vecāki baudīs plašo festivāla mūzikas programmu, bērni varēs notvert īpašo Positivus gaisotni paši savā mini festivālā.

Goldblūms tiek pie savas zvaigznes Holivudas Slavas alejā

Amerikāņu kinoaktieris Džefs Goldblūms, kurš spēlējis lomas dažos no lielākajiem kases grāvējiem kino vēsturē, ceturtdien tika pagodināts ar zvaigzni Holivudas Slavas alejā. Goldblūms saņēma Slavas alejas 2638. zvaigzni un pajokoja, ka tas vienmēr bijis viņa laimīgais skaitlis.

Uz Positivus Dabas skatuves šogad Arturs Skutelis, Spāre, Martas asinis un daudzi citi(1)

Festivāla Positivus Dabas skatuve, kas ik vasaru simtiem festivāla apmeklētāju pulcē milzu priežu pakājē Salacgrīvas kāpās, arī šoreiz piedāvās daudzveidīgu mūzikas žanru un mākslas programmu, ļaujot izbaudīt augstvērtīgu muzikālo sniegumu mūziķu izpildījumā, novērtēt dažādus jaunus mūzikas projektus, kā arī pozitīvi uzlādēties kopā ar improvizācijas teātri un komiķu stāvizrādēm.

Bruknas muižā notiks labdarības koncerts Uzcel savu baznīcu!(6)

Svētdien, 10. jūnijā, Bruknas muižā notiks jau par tradīciju kļuvušais labdarības koncerts Uzcel savu baznīcu!. Pirms koncerta no plkst.14 gleznainajā Bruknas muižas dārzā būs atvērtas radošās darbnīcas, kuras vadīs gleznotāja Ieva Bondare un mākslinieces Elita Patmalniece un Ilze Patmalniece.

No prātīgām sarunām līdz neprātīgiem piedzīvojumiem - LAMPA izziņo programmu

Tieši pēc mēneša, 29. un 30. jūnijā, tiks iedegts jau ceturtais sarunu festivāls LAMPA, kas tradicionāli norisināsies Cēsu pils parkā. Šogad festivāla programma ir īpaši bagātīga - ieplānoti vairāk nekā 270 pasākumi par visdažādākajām tēmām latviešu, krievu un angļu valodās, portālu Diena.lv informēja festivāla organizatori. Ikviens festivālā aicināts nodoties sarunām par uzticēšanos un citām Latvijai un pasaulei nozīmīgām tēmām, vēlēšanu gaidās aci pret aci tikties ar politisko partiju līderiem, iesaistīties praktiskās darbnīcās un mākslinieciskās performancēs, kā arī ļauties daudziem citiem piedzīvojumiem. Kā allaž, festivālā ieeja būs bez maksas.

Spīķeru kvartālā 30. jūnijā atklās brīvdabas koncertsezonu

Trešdien, 30. maijā, Spīķeru kvartālā tiks atklāta brīvdabas koncertsezona, piedāvājot pirmo no četriem lielkoncertiem šajā vasarā. Uz skatuves kāps pašmāju mūzikas grupas - Sudden Lights, Satellites LV un Pienvedēja piedzīvojumi. Ieeja pasākumā bez maksas.

Sieviešu skrējiens jau šonedēļ(1)

Sestdien, 2.jūnijā, Lucavsalā tūkstošiem dāmu, meiteņu un sieviešu apvienosies kopīgā startā, lai plecu pie pleca, vienai otru atbalstot, veiktu savu iecienīto distanci, skrienot, ejot, nūjojot un pat kopā ar saviem mazuļiem ratiņos. Šis būs jau piektais Sieviešu skrējiens.

FOTO: Sarunu festivāls LAMPA iesildās Ziepniekkalnā

Līdz ceturtajam sarunu festivālam LAMPA atlicis nepilns mēnesis, bet jau sestdien, 26. maijā, daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā noris festivāla iesildošais pasākums. Ziepniekkalna iedzīvotāji un mikrorajona viesi festivālam ierasti draudzīgā atmosfērā bauda sarunas un aizraujošas aktivitātes gan maziem, gan lieliem, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori.

Nedēļas nogalē Tērvetē notiks Latvijas Meža dienas

Šajā nedēļas nogalē, 25. un 26. maijā no plkst.10 līdz 17 Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē, jaunākajā parka daļā Kurbada zeme notiks Baltijā lielākais meža nozares pasākums – Latvijas Meža dienas. Tajā aicināti piedalīties lieli un mazi dabas draugi, lai kopā iepazītu Latvijas mežus un to bagātības. Pasākums ir bez maksas.

Oktobrī Rīgā uzstāsies Džeks Vaits

Šā gada 3. oktobrī ekskluzīvā koncertā Palladium Rīga koncertzālē ar savu pirmo solokoncertu Latvijā viesosies rokmūzikas superzvaigzne, 12 Grammy balvu ieguvējs Džeks Vaits.

Madars Apse aicina uz Latvijā lielāko skeitborda tūri © DIENA

No 23. maija līdz 2. jūnijam Latvijā notiks lielākā skeitborda tūre, kuru organizē Latvijā un pasaulē populārais skeitbordists Madars Apse. Tūrē vairāku lielāko Latvijas pilsētu ielās varēs sastapt pasaulē atzītus skeitbordistus un piedalīties dažādās aktivitātēs.

MESA izziņo lielkoncertu Arēnā Rīga

Mūziķis Gatis Irbe ar projektu MESA izziņo vērienīgu koncertu šā gada 20. decembrī Arēnā Rīga, piedaloties Liepājas simfoniskajam orķestrim un vairākiem viesmāksliniekiem.

INTERAKTĪVĀ KARTE: Kurp doties un ko apmeklēt Muzeju naktī? © DIENA(3)

Sestdien, 19. maijā, norisināsies ikgadējā Muzeju nakts. Piedāvājums Latvijas simtgades gadā tik plašs kā nekad iepriekš - Muzeju nakts ietvaros pasākumi norisināsies 204 vietās visā valstī. Portāls Diena.lv apkopoja informāciju par daļu no tiem, bet visus pasākumus un to norises vietas iespējams aplūkot divās interaktīvajās kartēs, kuras sagatavojusi Kultūras ministrija.

Sarunu festivālu LAMPA iesildīs Ziepniekkalnā

Līdz sarunu festivālam LAMPA atlicis pusotrs mēnesis, bet jau 26. maijā no plkst.12 daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 22 k-2, notiks festivāla iesildošais pasākums, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori. Ar sarunām un diskusijām, uzticēšanās "sēšanu", spēlēm un darbnīcām bērniem, mantu labotavu un Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi ierasti draudzīgā atmosfērā Rīgā notiks iesildišanās jau ceturtajam festivālam LAMPA.

TOP 10 lietas, kas jāredz Latvijā pirmajā fizikas festivālā

Sestdien, 12. maijā, bērni, jaunieši un vecāki gaidīti Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, kur Latvijā pirmajā fizikai veltītajā festivālā FIZMIX Eksperiments varēs iepazīt eksakto zinību aizraujošo pusi daudzveidīgās un radošās aktivitātes.

Latvijas kontūru izskries un izies visā pasaulē(1)

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu gan 4., gan 5. maijā aktīvi svinēs arī ārvalstīs, tostarp rīkojot Baltā galdauta svētkus un izskrienot Latvijas kontūru, portālus Diena.lv uzzināja Latvijas Institūtā.

Laura Rizzotto gatavošanos priekšnesumiem Eirovīzijā turpinās Portugālē(7)

Otrdien, 1. maijā, Latvijas delegācija un Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Laura Rizzotto devās uz Portugāli, bet jau rīt dziedātāja pirmo reizi kāps uz lielās skatuves, lai izmēģinātu savu priekšnesumu. Laura Rizzotto Latviju starptautiskajā konkursā pārstāvēs ar pašas sarakstīto dziesmu Funny Girl, kas plūca uzvaras laurus Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā Supernova, portālu Diena.lv informēja projekta Eirovīzijas dziesmu konkurss 2018 pārstāve Līga Andžāne.

Vairāk Notikumi