Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Notikumi

VIDEO: Raimonds Elbakjans par pašdiciplīnu un ideju realizēšanu Latvijā(2)

Šā gada 6.martā, Spīķeru koncertzālē pirmo gadu norisināsies Biznesa augstskola Turība studentu veidots aktīvās domāšanas pasākums vidusskolēniem Rosinātava. Viens no pasākuma rosinātājiem - Raimonds Elbakjans par to, cik svarīga ir pašdisciplīna, lai realizētu savas idejas gan Latvijā, gan pasaulē.

Astrofiziskais karnevāls © DIENA

Piektdien Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) karnevālā ikviens tā apmeklētājs varēs iejusties paralēlos visumos, kur ceļošana laikā un telpā kļūst iespējama. Festivāla organizatori sola vērienīgus mākslas un radošuma svētkus, bet apmeklētājiem jālauza galvas, domājot par piemērotu apģērbu.

Otrajā Supernova 2018 pusfinālā ar uzvaru pārsteidz Madara un Ritvars

Sestdienas, 10. februāra, vakarā norisinājās otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pusfināls, kurā uzvarēja Ritvars un Madara, portālu Diena.lv informē rīkotāji. 24. februārī viņi pievienosies pirmā pusfināla uzvarētājiem Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim cīņā par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē. Uz skatuves otrajā pusfinālā kāpa arī Markus Riva, RIGA Raggae, Hypnotic, In My Head un Monta.

FOTO: Jelgavā top ledus skulptūras

Jelgavā sācies Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla konkurss, kurā piedalās 33 mākslinieki no 10 valstīm. Vakar tēlnieki izveidoja individuālās ledus skulptūras, kuras līdz festivāla atklāšanai uzglabās saldētavā.

Pirmie SUPERNOVA 2018 finālisti - Liene Greifāne un Edgars Kreilis

Sestdienas, 3. februāra, vakarā norisinājās pirmais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pusfināls, kurā noskaidrojās pirmie divi finālisti. Cīņu par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē turpinās Liene Greifāne un Edgars Kreilis. Uz skatuves pirmajā pusfinālā kāpa arī Katrīna Gupalo and the Black Birds, Rahu The Fool, DVINES, Agnese Stengrevica un grupa Sudden Lights. Supernova vadītāju lomās pirmo reizi iejutās pieredzējusī TV dīva Dagmāra Legante un dziedātājs Justs Sirmais.

FOTO: Aizkadri no Supernova 2018 ģenerālmēģinājuma

Rīgas Kinostudijā svētdien notikusi aktīva gatavošanās Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pirmajam pusfinālam, kurā noskaidrosies pirmie divi finālisti, kas turpinās cīņu par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē. Supernova šovu pirmo reizi vadīs Dagmāra Legante un Justs Sirmais, vēsta Latvijas televīzija.

Sāk tirgot biļetes uz festivālu Summer Sound 2018

Nākamā gada 3. un 4. augustā notiks jau astotais Summer Sound festivāls, kas divas dienas piedāvās aktuālākās Baltijas mūzikas zvaigznes, vairākus pasaules mēroga vārdus un pulcēs tūkstošiem mūzikas fanus Liepājas pludmalē. No 30. novembra tikai 10 dienas biļetes uz festivālu nopērkamas par īpašu cenu.

Jūrmalā atklās lielāko Gaismas parku Latvijā(4)

9. decembrī plkst. 16.30 Jūrmalā atklās Latvijā lielāko Gaismas parku. Dzintaru mežaparka teritorija pārvērtīsies par pārsteigumiem bagātu Gaismas parku, kur iemirdzēsies īpaši Ziemassvētku tematikai veidoti dekori no 85 tūkstošiem LED gaismiņu, portālu Diena.lv informē Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Zanda Krastiņa.

Staro Rīga festivālā šogad būs apskatāmi 35 objekti

Nākamās nedēļas nogalē gaidāmajā festivālā Staro Rīga varēs apskatīt 35 gaismas objektus un instalācijas, kas būs veltīti ne vien Latvijas, bet arī Somijas valsts simtgadei, aģentūrai LETA norāda Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Vairāk Notikumi