Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Vieglatlētika

Radevičai piespriež divu gadu diskvalifikāciju(8)

Bijusī Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča saņēmusi divu gadu diskvalifikāciju, kas stājusies spēkā ar 2012. gada 8. augustu, ziņo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Vieglatlētikas integritātes vienība (AUI).

Bukša pēc kļūšanas par Eiropas čempioni: Šim panākumam esmu smagi strādājusi

Latvijas sprintere Sindija Bukša neslēpa, ka ir ļoti smagi gatavojusies, lai varētu svinēt uzvaru Eiropas U-23 čempionāta 200 metru skrējienā. Jāatgādina, ka Bukša sestdien Zviedrijā tika kronēta par Eiropas U-23 čempioni 200 metru sprintā. Finālā viņa finišu sasniedza pēc 23,24 sekundēm, kas ir viņas šīs sezonas labākais rezultāts.

Ikauniece uzstāda personīgo rekordu augstlēkšanā un uzvar Latvijas prezidenta balvas izcīņā

Latvijas prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā sestdien Ogrē daudzcīņniece Laura Ikauniece ar jaunu personīgo rekordu augstlēkšanā izcīnīja uzvarētājas kausu, kamēr komandu sacensībās mājiniekiem klājas pieticīgi. Latvijas daudzcīņniece Ikauniece prezidenta balvas izcīņā startē individuālajās disciplīnās un sestdien ar diviem mēģinājumiem pārlēca 1,87 metru atzīmi, par diviem centimetriem apsteidzot igaunieti Greti Udras. Zīmīgi, ka Ikauniecei vajadzēja tikai divus mēģinājumus, lai pārvarētu 1,83, 1,85 un 1,87 metru augstumus, bet pēdējais no tiem kļuva par vieglatlētes jauno personisko rekordu. Ikauniece sacensībās startēs arī 100 metru barjerskrējienā un lodes grūšanā.

Rīgas kausi nākamgad plāno atgriezties galvaspilsētā

Tradicionālās vieglatlētikas sacensības Rīgas kausi nākamgad atgriezīsies Latvijas galvaspilsētā, otrdien pasākumam veltītajā preses konferencē pauda Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs.

FOTO: Atklāta skriešanas seriāla Izskrien Rīgu 2019. gada sezona

Ceturtdienas, 23. maija, vakarā tika atklāta piektā sezona 2015.gadā uzsāktajam skriešanas seriālam Izskrien Rīgu, ko piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Vairāk kā 700 dalībnieki vienojās kopīgā skrējienā cauri vienam no Pārdaugavas skaistākajiem parkiem – Arkādijas parkā, informē rīkotāji.

Vairāk Vieglatlētika