Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vieglatlētika

Čakšs svin uzvaru starptautiskajās sacensībās Golden Spike(1)

Latvijas šīs sezonas vadošais šķēpmetējs Gatis Čakšs otrdien Čehijas pilsētā Ostravā svinēja uzvaru tradicionālajās sacensībās Golden Spike (Zelta naglenes), kurām ir piešķirts Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (World Athletics) Kontinentālās tūres zelta statuss.

Boltam Covid-19 atklāts pēc paša 34. dzimšanas dienas ballītes

Sprinta leģenda Useins Bolts atrodas paškarantīnā pēc pozitīva Covid-19 testa veikšanas, un šobrīd policija izmeklē, vai ballītē nav pārkāpti valstī spēkā esošie Covid-19 ierobežošanas noteikumi, otrdien paziņoja Jamaikas premjerministrs Endrū Holness.

Neielaist sevī šaubas. Šķēpmetēja Līna Mūze notēmējusi uz Tokiju © DIENA(2)

Spilgti pieteikusi sevi junioru vecumā, šķēpmetēja Līna Mūze sportistes karjeras gaitās pārvarējusi ne vienu vien emocionāli un fiziski grūtu brīdi, pēc kuriem cits sportists, iespējams, jau būtu salūzis. Viņa ir pārliecināta, ka katra šāda uzvara veicina viņas personības izaugsmi un palīdzēs tikt pie nozīmīgiem panākumiem vieglatlētikas stadionā arī pieaugušo konkurencē.

Čakšam un Grīvam rekordi šķēpmešanā Valsts prezidenta balvas izcīņā Ogrē; Latvija dala pirmo vietu

Prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā piektdien Ogres stadionā Gatis Čakšs šķēpmešanā divreiz laboja personisko rekordu, bet Jānis Svens Grīva pirmoreiz pārvarēja 80 metru robežu, sasniedzot dubultuzvaru tāpat kā Līna Mūze un Madara Palameika sieviešu konkurencē, bet komandu vērtējumā pēc pirmās dienas vadībā ar 114 punktiem ir Latvija un Igaunija.

Vairāk Vieglatlētika