Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vieglatlētika

FOTO: Lidostā Rīga atklāj Latvijas vieglatlētikas triumfa sienu(3)

Godinot Latvijas vieglatlētu sasniegumus un vēloties pasažieriem atgādināt par veselīga dzīvesveida nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, lidostā Rīga trešdien, 9.janvārī, tika atklāta Latvijas vieglatlētikas triumfa siena un skrejceliņš, vēsta lidostas pārstāvji.

Radeviča atkāpjas no LVS vadītājas amata un izplata paziņojumu(9)

Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valde ir apstiprinājusi Inetas Radevičas 2018. gada 27. novembra iesniegumu ar lūgumu atbrīvot no valdes priekšsēdētājas jeb prezidentes amata pienākumu pildīšanas. Turpmāk valdes priekšsēdētāja funkcijas pildīs LVS viceprezidenti Andris Smočs un Jānis Upenieks, kuriem ir tiesības pārstāvēt biedrību atsevišķi, vēsta savienība.

Radevičai Londonas OS konstatētas pozitīvas dopinga analīzes(15)

Karjeru beigušajai Latvijas tāllēcējai Inetai Radevičai, kura tagad pilda Latvijas Vieglatlētikas savienības (LBS) prezidentes pienākumus, pēc atkārtotām pārbaudēm konstatētas pozitīvas dopinga analīzes Londonas olimpisko spēļu laikā.

Berlīnes maratonā uzstādīts jauns pasaules rekords

Kenijietis Eliuds Kipčoge svētdien Berlīnes maratonā izcīnīja uzvaru ar jaunu pasaules rekordu, 42,195 kilometru distanci veicot divās stundās, minūtē un 39 sekundēs. Patlaban 33 gadus vecais olimpiskais čempions Kipčoge iepriekšējo pasaules rekordu, kas piederēja viņa tautietim Denisam Kimeto, pārspēja par minūti un 18 sekundēm. Arī Kimeto pasaules rekordu 2014. gadā sasniedza Berlīnē, kur allaž tiek sasniegti augstvērtīgi rezultāti, jo trase ir līdzena un piemērota ātriem skrējieniem.

Pasaules čempionāta bronzas medaļnieks 800 metros Bets pieķerts EPO lietošanā

Pērn pasaules čempionātā vieglatlētikā bronzas medaļu 800 metru skrējienā izcīnījušais kenijietis Kipjegons Bets pieķerts eritropoetīna jeb EPO lietošanā. Pašlaik 20 gadus vecais Bets jau pirms divām nedēļām saņēma diskvalifikāciju par attiekšanos no dopinga testa, bet pēc vēl viena pārkāpuma nākšanas gaismā viņam draud četru gadu diskvalifikācija.

Vilšanās galvenajā startā © DIENA(5)

Zem savu spēju robežām. Šķēpmetēja Madara Palameika izcīnīja augstāko – 9. vietu – Latvijas komandā Eiropas vieglatlētikas čempionātā (EČ) Berlīnē, taču gandarījuma sajūtas vietā sportiste ar grūtībām slēpa sarūgtinājuma asaras. Rezultāts 57,98 metri ir patālu no Madaras patiesā varējuma. Līdzīgas sajūtas pēc sacensībām nedēļas nogalē bija gandrīz visiem pārējiem Latvijas vieglatlētiem.

Serjogins labo Kuldīgas pusmaratona trases rekordu

Sestdien, 11. augustā skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija dalībniekus pulcēja uz tā sesto posmu Kuldīgā. Saglabājot līdzšinējās pasākuma tradīcijas, tām tika pievienotas arī jaunas, kas jau iepriekš 12 reizes notikušos sporta svētkus ļāva baudīt jaunā kvalitātē.

Vairāk Vieglatlētika