Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Volejbols

Kēls: Mūsu puiši reizēm laukumā nesaprata, kas notiek

Olimpiskā čempione Francija trešdien Eiropas čempionāta finālturnīra grupu turnīra pēdējā spēlē ar Latviju spēlēja tik ātri, ka Latvijas volejbolisti reizēm laukumā nesaprata, kas notiek, pēc mača sarunā ar žurnālistiem teica Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls.

Ballē Pelnrušķītes kurpēs © DIENA(1)

Spīdoša atgriešanās uz lielās skatuves izdevās Latvijas vīriešu volejbola valstsvienībai, kas Eiropas čempionāta atklāšanas spēlē Tallinā sakāva astoņus gadus nepieveikto Igaunijas komandu un izcīnīja vēsturisku pirmo uzvaru finālturnīrā. Panākums ielicis labu pamatu cīņai par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā – izšķirošas būs nākamās spēles sestdien pret Horvātiju un pirmdien pret Slovākiju.

Pasveicināt trenera dzimteni © DIENA

Vislabāk iepazītais no pretiniekiem Eiropas čempionāta atklāšanas spēlē Tallinā eksaminēs Latvijas vīriešu volejbola valstsvienību. Spēlē pret D grupas turnīra saimnieci Igauniju komanda lūkos sagādāt trenerim Avo Kēlam pirmo uzvaru pret viņa dzimtenes valstsvienību un ielikt pamatu cīņai par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Spēles sākums Saku Suurhall arēnā paredzēts pulksten 19, tās tiešraide – LTV 7. kanālā.

Bija gaidīts vairāk © DIENA

Jāuzlabo servju uzņemšana, lai pienācīgi konkurētu Eiropas augstākajā līmenī. Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība, gatavojoties Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīram Tallinā, pārbaudes spēlēs izbraukumā zaudēja Grieķijai ar 1-3 (20:25, 25:21, 21:25, 22:25) un 0-3 (17:25, 24:26, 22:25). EČ finālturnīrs Latvijai sāksies 1. septembrī ar spēli pret Igauniju. D grupā vēl ir Francija, Vācija, Slovākija un Horvātija. Finālturnīra visas 24 komandas sadalītas četrās grupās.

Vairāk Volejbols